Серед українців у «Евромайдана» більше противників, ніж прихильників - соціологи

7 февраля 2014
6543 просмотра Голосов: 4 Автор:Евген Скил
article3654.jpg

Згідно з даними соцдослідження, більшість українців не хочуть брати участь ні в яких акціях протесту (42 %). Третина згодні прийняти участь виключно в мирних мітингах і демонстраціях, а 13% — поставити свій підпис під петицією, зверненням або відкритим листом.

Про це свідчать результати всеукраїнського соцдослідження «Суспільно-політична криза в Україні: причини і наслідки», проведеного на замовлення суспільно-політичного об'єднання «Український форум» компанією «Рейтинг+».

Безпосередню участь в акціях «Евромайдана» взяли 17 % громадян України, а 81 % українців залишилися осторонь від активних дій.

Тих, хто готовий до радикальних форм протесту, дуже мала кількість бажаючих. Так, потенційних учасників збройного протистояння в Україні тільки 3%. Всього лише 1% респондентів могли б особисто прийняти участь у захопленні адміністративних будівель і блокаді шляхів сполучення.

При цьому підтримують «Евромайдан» близько 45% українців, а не підтримують — 48%, вагалися з відповіддю — 7%.

Серед причин, за якими частина громадян не підтримують масові протести, домінують недовіру до лідерів опозиції (50%), засудження радикальних форм протесту (39%), побоювання втратити економічну стабільність (33%) і розчарування в політиці як такої (26%).

До того ж, 45% українців повністю або частково підтримали рішення президента України та Кабінету міністрів відкласти підписання «Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзі». Повністю або частково його не схвалили 42%. 13% вагалися з відповіддю.

В оприлюдненому прес-релізі наголошується, що у випадках, коли загальна сума перевищує 100%, респонденти мали можливість вибрати більше одного варіанту відповіді.

Дослідження проводилося за репрезентативною вибіркою (2600 респондентів) в період з 17 по 30 січня 2014 року.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПризначеного Києвом голову МВС Криму відправили у відставку

Новости УкраиныКоломойський і Тарута призначені губернаторами: всі призначення в ОДА (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Новости ОбществаМайдановцы побывали в имении Ющенко в Карпатах

Новости УкраиныЗавтра в Украине могут объявить военное или чрезвычайное положение

Новости УкраиныМилиция в Киеве сознательно атаковала медиков и журналистов

Комментарии (5)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk