Штат звільнено, контракту з Інтером немає - Шустер

30 декабря 2013
5441 просмотр Голосов: 0 Автор:
article2507.jpg

рограма Шустер Live в такому форматі, в якому існувала, якийсь час на Інтері виходити не буде

Про це в ефірі Hromadske TV заявив ведучий Савік Шустер*, передає Українська правда.

«Програма може бути Шустер Live, Шустер Dead — важливий контент. В такому форматі, в якому вона існувала, вона якийсь проміжок часу виходити не буде. Тому що у нас у студії — громадянська війна. Це неправильно», — заявив він.

За його словами, «після того, що сталося з Тетяною (Чорновіл)… вже немає простору для діалогу.… Всім зрозуміло, що це не могло бути випадково».

На питання, чи буде виходити програма в січні, він зазначив: «Не знаю».

При цьому він підтвердив, що попросив співробітників «Савік Шустер Студія» написати заяви про звільнення, «тому що ми — виробництво, і в наступному місяці роботи не буде і платити нічим».

Також Шустер заявив: «Сергій Льовочкін* на телеканалі „Інтер“ не має до мене жодного стосунку, ми займаємося зовсім іншими справами — він глава адміністрації, я — ведучий програми».

«Я не співробітник Льовочкіна, не співробітник телеканалу Інтер. У мене окреме провадження, у якого контракт з Інтером, і там сказано — вони не втручаються в нашу редакційну політику. Для мене Льовочкін — не начальник. Він — акціонер, замовник, якщо хочете», — зазначив він.

Також, за його словами, ніхто йому «сценарії п'єси (програми) не пише».

«Якщо мені хтось напише сценарій — я не буду відповідати за рейтинги», — пояснив він.

«Я сам — маленький Чехов. І сам пишу сценарій (програм)… І я не журналіст. Я ведучий такого формату, як ток-шоу», — додав Шустер.

При цьому він заявив: «Немає ніяких домовленостей з власниками телеканалів (теми чіпати, які — ні). Якщо б такі домовленості були, я останні роки працював на одному каналі».

Також він додав: «останнім часом я на цю програму впливаю дуже мало. Тому що опозиція на програму делегує своїх людей, влада — своїх».

«У якийсь момент після 2010 року наша програма перестала сама визначати, хто буде серед учасників. Штаби партій вирішували все, і я нічого не можу з цим робити — штаб вирішує, формує, нав'язує. Та вже не ми є господарями нашої програми, а штаби», — додав Шустер.

«Наша професія сьогодні — її „люблять“ — з вазеліном і без вазеліну, зі всіх сторін. А ми повинні вміти себе захистити», — підсумував Шустер.
Джерело: Gazeta.ua

Похожие статьи:

Политические статьиШустрий Live. Хто фінансує Савіка Шустера

Новости КультурыТелеканал "Интер" покажет телевизионную премьеру украинского фильма "Иван Сила"

Новости ОбществаПротив Шустера СБУ собирает компромат

СкандалНадеюсь службы в кратчайшие сроки исчерпают инцидент с Савиком Шустером,- Порошенко

Политические статьиШустер: Власть готова платить, лишь бы я не выходил в эфир

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk