Студенти Львівського університету бойкотують

25 февраля 2015
4794 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article7515.jpg

Студенти географічного факультету Львівського національного університету оголосили бойкот викладачці Ользі Загульській, яка у своєму блозі та на сторінці у Facebook відкрито підтримує сепаратистів, що воюють на Донбасі, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на Zaxid.net.

У вівторок, 24 лютого, перед лекцією доцента Загульської студенти створили «коридор ганьби», яким викладачка мала б пройти до аудиторії. Підтримати акцію прийшли студенти різних курсів, хоча у цьому семестрі Ольга Загульська читає лекції тільки у четвертокурсників. Однак на пару вона так і не з’явилася.

«Нам хотілося показати свою незгоду з тим, що у нашому університеті працює викладачка, яка має проросійську позицію, підтримує ЛНР та ДНР», – розповів першокурсник географічного факультету Богдан.

Студенти спробували зателефонувати до Ольги Загульської. Вона підняла слухавку, але не захотіла говорити з ними. Частина студентів чекали на викладачку до закінчення пари. Пізніше, за їх словами, Загульська прийшла у корпус університету, однак в аудиторію, де мала б відбутися її лекція, та на свою кафедру так і не заходила. Очевидно, боялася потрапити на очі студентам.

«Ми всі є студентами цього факультету. Ми – ті, хто сповідував славні традиції під час Революції Гідності. Ми маємо свою позицію, яку ми не висловлюємо у соціальних мережах, а прийшли сюди для того, щоб сказати людині в обличчя, як ми до неї ставимося. У нас є інша думка і ми не будемо рахуватися з такими людьми як вона», – наголосив один з організаторів акції протесту Олег Веклин, який є аспірантом на географічному факультеті.

За його словами, студенти влаштують подібну акцію у п’ятницю, 27 лютого, коли Ольга Загульська матиме пару.

Похожие статьи:

Новости КиеваХодорковський знає у скільки Росії обійдеться окупація Криму

Новости НаукиЗайнявши Міністерство освіти студенти вже визначилися із заміною Табачнику

Новости КиеваСьогодні київським студентам Ходорковський розповість про права і свободи

Новости КиеваСтуденти проти звільнення

Новости в мире​Данія пообіцяла допомогти конституційним реформам, а Естонія - українським студентам

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети