У Львові вибухнув скандал: полум'яний "патріот" виявився шахраєм, алкоголіком і ловеласом

30 декабря 2013
6250 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2511.jpg

Активісти Євромайдану виявили афериста, який збирав гроші нібито для революції, а сам витрачав їх на власні потреби, зокрема, алкоголь. Скандал поширився, як мінімум, на два міста — Київ та Львів.

Як стало відомо Gazeta.ua, шахраєм виявився 35-річний уроженець Горлівки (Донецька область) Станіслав Власов, який нині проживає в одному з гуртожитків Львова.

За свідченнями щонайменше декількох десятків людей з різних регіонів України та світу, чоловік виманює гроші на різні політичні та соціальні проекти. Натомість витрачає їх на власний побут і горілку.

За інформацією багатьох свідків, Власов зловживає алкоголем попри те, що неодноразово кодувався.

Примітно, що чоловік завжди вдягає вбрання з елементами національної символіки, наприклад, кашкет з тризубом або козацькі шаровари із шаблею, й позиціонує себе «радикальним українським націоналістом».

«Вся підлість у тому, що Стасік ховається за діяльністю націоналіста: влазить до „Свободи“, „Тризубу“, „Патріоту України“ і навіть вліз до історичного клубу „Холодний Яр“. Але вся ця діяльність — лише видимість, імітація для виманювання грошей», — зазначають громадські діячі.

Власов легко входить у довіру не лише націоналістично налаштованих українців — він загалом є дуже комунікабельним і красномовним.

Журналіст Сергій Вакула, зокрема, розповідає, що «цей негідник обкручує самотніх жінок».

«На його рахунку вже кілька розвалених родин і безліч обдурених дівчат», — говорить Вакула.

У свою чергу Gazeta.ua дізналась, що чоловік був щонайменше тричі офіційно одружений — перші два рази у Києві й третій раз у Калуші (Івано-Франківська область). Кожний із трьох шлюбів протривав не довше двох років й завершувався черговим великим скандалом і вигнанням Станіслава, зокрема, й через його шахрайство та пияцтво.

Крім того, «прославився» Власов й у середовищі української діаспори закордоном.

Встановлюючи контакт із закордонними українцями, аферист розповідає про те, що він є одним із організаторів відправлення людей зі Львова на столичний Євромайдан, або виступає засновником проекту «Українська вільна бібліотека», метою якої є нібито відродження просвітницьких традицій українців у сучасних умовах.

«Насправді він лише видурює для себе гроші, говорячи, що це на революцію, терористичну діяльність проти влади, електронну бібліотеку тощо. Любить розказувати про власні „благородні вчинки“: гасіння лісових пожеж, свої страждання за націоналізм у катівнях донецької міліції, відмороження ніг і рук на Євромайдані заради неньки-України», — розповідає Вакула.

Також Власов постійно жаліється на хвороби — двосторонню пневмонію, туберкульоз, головні болі тощо, відсутність їжі та грошей.

Останні його посада та місце роботи — науковий співробітник львівського Музею визвольної боротьби України. Звідти він був звільнений 15 листопада 2013 року за регулярні прогули та пияцтво.

Коли шахрая викрили, він вдався до погроз. Зокрема, активісту «Свободи» Миколі Українцю чоловік надіслав sms наступного змісту: «Я тебе вб'ю! Ти в мене забираєш шмату хліба!..»

У свою чергу Микола розповідає, що знає Станіслава давно.

«Він має звичку добре маскуватись, як хамелеон. Наприклад, у Facebook у Власова щонайменше кілька аккаунтів під різними псевдонімами: Еней Бахмутський, Марічка Ропак, Ігор Дараган, Брат Патріот та інші», — уточнює активіст.

Gazeta.ua вдалось зв'язатись із Власовим. Чоловік був дуже обурений.

«Прошу усіх вибачитися переді мною особисто. Я не можу уявити навіть, скільки можна мати нечисті у душі, аби отак обплювати людину. Я говорю про тони алкоголю, які я нібито випив, та тисячі українських дівчат, яких я збезчестив. Ідіоти!» — заявив Власов.

За його словами, він став «першою жертвою інформаційної війни проти свідомого українства».

Разом з тим, з поведінки та голосу чоловіка було очевидно, що він перебуває у стані алкогольного сп'яніння.

Тим часом активісти збирають докупи доказові матеріали про шахрайську діяльність Станіслава Власова, аби подати проти нього позови до суду.
Джерело: Gazeta.ua

Похожие статьи:

Происшествия​«Плюси» відмовилися від фріка-репортера, що оскандалився в Каннах (ВІДЕО)

Скандал«Регіоналка» Бондаренко влаштувала скандал (ВІДЕО)

Происшествия​Украинский делегат, сын екс-мэра Одессы, устроил скандал в зале заседаний Совета Европы

Новости УкраиныМиллионер Корейко украинского Парламента

БеспределВійськові АТО отримали браковані бронежилети?

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk