У загони самооборони на Майдані записалися 2800 осіб, пікетники отримали ще одну будівлю у своє розпорядження

4 декабря 2013
3400 просмотров Голосов: Автор:vasylx
article1690.jpg

 У ніч на середу, 4 грудня, координатори масового протесту повідомили зі сцени на Майдані Незалежності, що в народні загони самооборони в Києві записалися 2800 осіб.

Усіх добровольців поділять на сотні і проведуть підготовку на випадок штурму Майдану Незалежності підрозділами Беркут або провокаторами.

Близько 300 активістів чергують по периметру барикад і гріються біля бочок з вогнем.

Уночі на Майдані залишається за різними даними до 3 тисяч мітингувальників. Вони слухають музику, танцюють, щоб зігрітися. Крім того, активісти створили 2 імпровізованих футбольних майданчики і грають у футбол.

Традиційно раз на годину співають Гімн України. Тривають також виступи громадських і політичних діячів.

Повідомляється також, що на Майдан приїхала вантажівка і завезла дрова для обігріву.

Як заявив зі сцени комендант наметового містечка Андрій Парубій, у розпорядження протестувальників надійшла ще одне будівля, розташована на вул. Олеся Гончара. Він не уточнив, яке саме ця будівля і чи надана вона добровільно або ж зайнята самими пікетниками.

За словами Парубія, зараз в цій будівлі перебувають близько 300 осіб.

Значна частина протестувальників перебуває в будівлі КМДА, Будинку Профспілок та Жовтневому палаці, а також в наметах, розставлених на площі.

Температура на Майдані Незалежності - мінус 2 градуси.

***

Масові антиурядові протести в Україні тривають з 21 листопада, коли уряд оголосив про призупинення підготовки угоди про асоціацію з Євросоюзом. У ніч на суботу, 30 грудня, Беркут жорстоко розігнав мирний протест, в результаті чого понад 35 осіб отримали серйозні поранення. У неділю в Києві відбувся мітинг, в якому взяли участь до півмільйона людей, що закінчився захопленням будівлі мерії і будинку профспілок, а також масовими зіткненнями протестувальників з міліцією.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk