У Запорізькій області формують новий батальйон "Ніхто крім нас"

4 сентября 2014
3526 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article5526.jpg

За результатами засідання Ради оборони Запорізької області владою ухвалено рішення про формування додаткового батальйону, а також про будівництво інженерних споруд на підступах до області, повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов.

Про це повідомили в управлінні у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації в п'ятницю 29 серпня.

«У напруженій ситуації, яка склалася останнім часом, ми ухвалили рішення укріпити оборону нашої області. Ми переходимо до будівництва інженерних споруд на підступах до області. Частина грошей на будівництво укріплень була виділена на сесії обласної ради, а частину ми знаходимо через різні джерела – включаючи допомогу підприємців, — заявив Баранов.

Також голова ОДА оголосив про формування додаткового батальйону чисельністю 550 осіб на базі громадської організації „Ніхто крім нас“. Після надходження відповідного наказу Міністерства оборони України батальйон буде озброєний і його бійці нестимуть службу на нових інженерних спорудах.

Крім цього чиновник розповів про створення окремого штабу для координації дій по захисту регіону. На чолі штабу Рада оборони затвердила Олександра Лобаса.

»Зараз необхідно зламати бюрократичну машину, і ми її зламаємо для можливості ефективно і швидко використовувати кошти на оборонні потреби. Якщо все робити по бюрократичним нормам, то щось зробити можна буде тільки через чотири місяці, а ми повинні діяти сьогодні. Тому, враховуючи ситуацію, ми приймаємо революційні рішення, і думаю, що потім наші зусилля зрозуміють і оцінять", — зазначив голова Запорізької ОДА.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk