Україна понад усе. Бо вже той день, коли...

11 марта 2015
7355 просмотров Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article7712.jpg

Сьогодення… Наразі всі наші думки лише про одне-війна, курс валют та як дожити до завтра. І це цілком нормально, адже всі ми люди, всі ми хочемо комфорту та впевненості в завтрашньому дні. Кожен хоче мати змогу піти в кафе, купити новий та модний одяг, подорожувати.

роте, як би нам не хотілося, аби весь цей гармидер швидше скінчився, такого не буде.

Наші управлінці раптово не зміняться і не стануть «пай-хлопчиками та дівчатами», курс гривні не укріпиться і не зросте до рівня долара, а Путін не припинить свого наступу, навіть з урахуванням санкцій.

І до Гааги цей чекіст поїде лише тоді, коли його туди прямо з самого Кремля під конвоєм доставлять браві гуцульські вояки (ті самі бандерівці, яких він так демонізував).

Давайте поглянемо правді у вічі: Європа змогла затягнути нацистів на лаву підсудних лише після кінцевої перемоги та капітуляції Німеччини. Спробуйте уявити, як союзники надсилають Гітлеру «повєстку» в суд, де його будуть судити за злочини проти людства. Як ви думаєте, як би він відреагував на це? Так само, як і Путін реагує на санкції, тобто ніяк, лишень продовжує ескалацію.

Можете не сумніватися, за умови, що Вова буде сидіти на лавці в Гаазі (звичайно, якщо до того часу не застрілиться в бункері), уся Європа буде голосно кричати наші улюблені «ганьба» та «москаляку на гілляку». До того часу, нажаль, риторика лідерів ЄС буде достатньо стриманою, бо Україна хоч і Європа, та, попри все, спокій, гроші й тепло в оселі своїх громадян набагато важливіший та актуальніший аспект.

Саме тому законні способи впливу в рамках міжнародного права не досить ефективні. Пересічним громадянам взагалі не помітна допомога західних партнерів України.

Україна понад усе. Бо вже той день, коли...Допомагають Україні добровольча армія, волонтери та прості люди. Всі, кому не байдуже не лише питання свого власного добробуту, а й майбутнє цілої нації, сприяють спротиву, розвитку та життю країни. Кожен як може. Наразі, єдине, що може врятувати нашу неньку, це заохочення таких людей.

Наше суспільство пережило значних змін і надалі трансформується. Звичайно, те, що зараз відбувається на сході не може не сповільнювати ці зміни, адже вся нація зараз сфокусована на конфлікті, замість того, шоб концентруватися на проблемі корупції, інноваціях та модернізації.

Українці по своїй суті не є войовнича нація, адже ми творці, підприємці, куркулі(в хорошому сенсі). В нас на генетичному рівні закладена здатність заробляти та примножувати.

Саме тому все більше і більше людей кажуть, що треба треба зупинити війну, навіть якщо ціною буде відмова від споконвічних українських територій.

Україна понад усе. Бо вже той день, коли...Донбас — це, можливо, навіть більш українська земля, ніж те ж Закарпаття. Проблема лиш в тім, що україньску кров там винищили за допомогою Голодомору, замінивши її російською і далеко не вищого гатунку.

Та навіть за цих умов той край породжував славних дітей України, таких як Симоненко (не депутат ВР), Стус і багато інших. І ще не одна видатна людина вийде з Донбасу та зробить нашу Батьківщину кращою.

Зараз у нас не достатньо сил для того, аби повернути ці землі прямо зараз. Не хочеться вірити в зраду нашого президента, яким би не було ставлення до нього.

Наш нинішній уряд не кращий і не гірший за попередній, але тепер кращими стали ми.

Україна понад усе. Бо вже той день, коли...Після Майдану нам відкрились очі, ми зрозуміли, що ми є сила, ми є народ, нація, суспільство!

Саме тоді весь світ побачив, які ми є та хто такі українці:
— це бабуся-пенсіонер, яка несе усі свої заощадження аби закупити ліки для травмованих;
— це респектабельний бізнесмен, котрий переодягає класичний дорогий костюм на простий одяг та стає пліч-о-пліч зі слюсарем, програмістом, викладачем та лікарем на захист барикад;
— це жінки, які приносять продуктів більше, ніж можна з'їсти;
— це звичайні прості люди, котрі співають свій гімн, відчуваючи кожне його слово своїм серцем;
— це молоді хлопці, які свідомо йдуть під кулі з дерев'яними щитами та палицями, гинуть, проте не зупиняються, продовжують рух до своєї та нашої свободи...

Війна на сході України продовжує доводити, що українці прекрасні; волонтерський рух демонструє здатність до самоорганізації в мінімально стислі терміни, при цьому з максимально доступною ефективністю.

Україна понад усе. Бо вже той день, коли...Прийшов час показати, що в нас є той самий стрижень і не тільки тоді, коли ворог на порозі.

Прийшов час будувати країну з нуля та не боятися нікого і нічого, не чекати, що хтось все зробить за нас. Почати з малого: не прибирають сміття — прибрати самим, після чого разом завітати до відповідних органів і вимагати пояснень. Згоріла лампочка в під'їзді? — Той же алгоритм.

Так, жити зараз важко: все дорожчає, зарплати урізають, пенсії мізерні, люди в очікуванні злиднів, невдоволені та ніщають на очах… Все гірше, гірше, гірше… І здається, що тому кінця-краю не видно...

Україна понад усе. Бо вже той день, коли...Можливо буде ще важче. Важливо знати, заради чого це все. Україна — незалежна, щойно вирвалась з барлоги підступного російського ведмедя… І те, що зараз відбувається – це і є боротьба за право бути вільними.

І кожного разу, коли народжується думка про те, як же важко стало жити, пригадайте тих синів України, які йшли на смерть з її ім’ям на вустах.

Стільки поколінь боролися лише за примарний шанс, за натяк на незалежність. Ми не можемо, просто не маємо права віддати її ворогу.

Прийшов час діяти та брати відповідальність за свою долю та країну. Майдан створив нове суспільство, яке зобов'язане показати всю свою ефективність.

Одного разу ми вже створили маленьку територію вільних людей в центрі Києва, де владарював дух свободи, взаємодопомоги та самовідданості.

Прийшов час розширити цей клаптик на всю Україну.

Слава Україні!

Максим Червинський, Укроп UA

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети