Українські письменники протестують проти виступу в Києві “Віртуозів Москви”

31 мая 2014
3354 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4897.jpg

Письменники звертають увагу, що на сайті “Афіша-Київ” розміщено інформацію про концерт оркестру “Віртуози Москви” під проводом Владіміра Співакова в приміщенні Національної опери України.

“Як зазначено в рекламі, організатором концерту виступає таке собі ТОВ „Интер-классик“ (тел.228-55-66), вартість квитків 250 — 3650(!) гривень. Особливої пікантності оголошенню надає примітка: концерт переноситься з 23 лютого на 19 червня.

У зв‘язку із зазначеним нагадаємо: 11 березня цього року керівник оркестру Владімір Співаков підтримав путінську агресію проти України, підписавши колективне звернення „Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму“.

Що робить в умовах агресії свідома частина (тобто переважна більшість) населення України? Вона вже в першому турі обирає Президента, відмовляється від послуг російських автозаправок, бойкотує російські товари”, — йдеться у повдіомленні.

Письменники також висловили свою думку щодо того, що має робити в цій ситуації свідома українська влада:“Укласти нарешті список підписантів згаданого ганебного звернення (всі дані є в Інтернеті) й заборонити їм раз і назавжди в‘їзд на територію України. Нині ж складається парадоксальна ситуація, коли українська (і не лише) громадськість Канади протестує проти концерту „Віртуозів Москви“ у залі „Рой Томпсон“ у Торонто, а до Києва цей колектив безборонно їде. Бо гастрольна політика у нас віддана на відкуп ТОВ „Интер-классик“ та йому подібним”.

“А тим часом інші „віртуози Москви“ окупували Крим і вже кілька місяців тероризують та вбивають українців на Сході та Півдні країни. І якщо силові структури намагаються протидіяти проникненню на українську землю бойовиків, то не менш важливим є недопущення в нашу країну ідеологічних диверсантів, які своєю злочинною аморальною позицією заохочують сьогоднішнього господаря Кремля до нових загарбань. Гастролі Владіміра Співакова були б знущанням над тими, хто загинули й продовжують гинути в ці дні внаслідок неоголошеної війни проти України. У разі відсутності негайної реакції залишаємо за собою право широко поінформувати громадськість про Вашу позицію та вжити необхідних публічних заходів для недопущення моральної наруги та приниження українців”, — йдеться у зверненні українських письменників.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk