Захарченко: перемовини з мітингарями безрезультатні, у Києві найвищий ступінь екстремізму

25 января 2014
3228 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article3289.jpg

Перемовини міліції з лідерами протестів та опозиційними депутатами, які тривали вночі, не дали результату. Події у Києві носять характер найвищого ступеню екстремістських дій

Про це йдеться у зверненні глави МВС Віталія Захарченка.

"Події останніх днів у столиці показали, що наші спроби мирно розв’язати конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними. Наші заклики не почуті, домовленості перемир’я порушуються. У бік міліції, яка не вдається до застосування сили, адже тривають перемовини влади та опозиції, знову полетіли бруківка та "коктейлі Молотова", підпалений житловий будинок", - заявив Захарченко.

"Перемовини міліції з лідерами протестів та опозиційними депутатами, які тривали вночі, не дали результату. Вони вже не можуть вплинути на радикальні угруповання, які контролюють захоплені будівлі та влаштовують силові акції", - заявив Захарченко.

За оперативною інформацією, отриманою правоохоронцями, у Будинку профспілок та КМДА накопичується вогнепальна зброя, додав глава МВС.

"На ці події, які вже носять характер найвищого ступеню екстремістських дій, мирова спільнота не повинна затуляти очі.Опозиційні лідери не відмежовуються від радикальних сил, але вже не в змозі їх контролювати та наражають на небезпеку громадян України", - підкреслив Захарченко.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиАваков не знає місцезнаходження Януковича, Клименко, Пшонки і Захарченко, а Калетнік у Москві

Политические статьиНа какие уступки надо идти власти и оппозиции - СМИ

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиУ держбюджеті, за який так переживає Рибак, Захарченку дадуть 18 мільярдів

Новости ПолитикиПохоже, Захарченко и Пшонку теперь ждет суд в Европе

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk