​Група кримських татар прорвала кордон, щоб допомогти Мустафі Джемілєву повернутися в Крим

3 мая 2014
5282 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4653.jpg

Група кримських татар сьогодні, 3 травня уранці, прорвала кордон між Кримом і Україною в пункті пропуску Армянськ, щоб допомогти депутатові Верховної ради України, одному з лідерів кримських татар Мустафі Джемілєву потрапити до себе додому на територію Криму, повідомила його прес-секретар Лейла Муслімова.

Відмітимо, що 2 травня Мустафі Джемілєву було відмовлено в перетині кордону в Москві, коли він намагався прилетіти в Сімферополь з Києва.

Сергій Аксьонов, що виконує обов'язки голови Криму, прокоментував цей інцидент, повідомивши, що Джемілєв хотів дестабілізувати обстановку в Криму.

За даними агентства «Росбалт», на півострів Джемілєв не зміг потрапити із-за блокування, яке влаштували на кордоні російські спецназівці і кримська самооборона.

Трасу «Армянськ-Херсон» блокували чотирма смугами з автомобілів УРАЛ, БТР, а також бійцями та силовими спецпідрозділами Росії. Всього у блокуванні кордону взяли участь, за різними оцінками, до тисячі бійців різних силових підрозділів Росії.

Ще одну лінію оборону спорудили на в'їзді в Армянск озброєні бітами і палицями активісти місцевих проросійських організацій. Тому керівники Меджлісу прийняли рішення про повернення Джемилева в Київ, щоб уникнути зіткнень.

Похожие статьи:

Новости Украины​Київський суд змінив запобіжний захід важко пораненому Кернесу

Новости в мире​ЄС визнає невиконання Києвом зобов'язань по газових контрактах з РФ

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости Культуры​Засновник «КаZантипа» не підтверджує інформацію про переїзд фестивалю з Криму в Грузію

Новости в мире​США відмічають активізацію ВПС і ВМС Росії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk