​Янукович продовжує «лізти» в українську політику із заявами

21 апреля 2014
2869 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4544.jpg

Віктор Янукович у своїй заяві назвав завдань, які необхідно вирішити Україні, щоб не допустити розпаду країни і громадянської війни.

— Призначення і проведення в областях України референдумів з питання федералізації країни і повноваження областей. Призначення і проведення референдуму про президентську, або парламентську форму влади в Україні. Проведення конституційної реформи за підсумками референдумів, — говориться в поширеній сьогодні в Ростові-на-Дону заяві втікача-президента.

Тільки потім, як вважає пан Янукович, треба провести парламентські і президентські вибори, а також створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів і забезпечити найширший доступ спостерігачів за виборами.

— Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це єдиний шлях до збереження цілісності України. Якщо цього не буде зроблено, нашій країні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше, через громадянську війну. Опам'ятайтеся! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші, — заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Курченко та Янукович-старший протестують до ЄС на застосування до них санкцій

Також Віктор Янукович у черговий раз звернувся до військовослужбовців і співробітників спецслужб України, призвавши їх не виконувати «злочинні накази».

— Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас же і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте кордон. Не виконуйте злочинні накази, — підкреслив політик. У своєму зверненні він призвав громадян України «зберегти властиві нам терпимість, спокій, повагу один до одного», в якому б регіоні вони не мешкали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: У НАТО пояснили, що видає російських військових на сході України

До того ж, у своєму зверненні Янукович зажадав відвести усі збройні сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу загони Національної гвардії, почати діалог з населенням східних регіонів.

— Негайне відведення усіх збройних сил України в місця постійної дислокації; негайне виведення зі сходу України спрямованих туди загонів так званої «національної гвардії», переодягнутих у військову форму і озброєних автоматичною зброєю і гранатами; негайний початок мирного діалогу з висуненими населенням східних регіонів лідерами, з метою підтримки там систем життєзабезпечення, — заявив пан Януковича.

Похожие статьи:

Происшествия​Костянтин Ернст намагався застрілитися після розмови з Путіним

Новости Культуры​У Данії починається пісенний конкурс «Євробачення-2014»

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости ПреступностиБез пояснення причин скасована сесія Одеської облради

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk