​МЗС обурено сьогоднішнім візитом Медведєва в Крим

25 мая 2014
3082 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4845.jpg

Дії прем'єр-міністра Росії українська сторона розцінює як грубе порушення Росією чинного законодавства України.

Міністерство закордонних справ України виражає рішучий протест у зв'язку з черговим неузгодженим з українською стороною прибуттям 25 травня голови російського уряду Дмитра Медведєва на тимчасово окуповану Росією частину території України — в АР Крим і місто Севастополь.

Такі дії з боку офіційної особи РФ розцінюємо як грубе порушення Росією чинного законодавства України, суверенітету нашої держави, норм міжнародного права, у тому числі Статуту ООН і Резолюції ГО ООН «Територіальна цілісність України», Договори про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1997 року. Відвідування главою російського уряду окупованого Криму в день проведення виборів президента України вважаємо особливою зухвалістю і свідомою провокацією з боку Росії, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні. Це суперечить раніше висловленій президентом РФ Путіним зацікавленості, щоб вибори в Україні пройшли в мирній і спокійній обстановці, — говориться в повідомленні МЗС України.

Україна у черговий раз закликає російську сторону поважати територіальну цілісність і суверенітет України, відмінити незаконні рішення про анексію Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, дотримуватися норм міжнародного права і двосторонніх договорів.

Вимагаємо від керівництва РФ припинити надання підтримки екстремістським і терористичним угрупованням, які з території Росії проникають в східні області України і силою зброї і насильством намагаються завадити вільному волевиявленню українського народу, — підкреслили в МЗС.

Похожие статьи:

Новости УкраиныРоссийские военные захватили украинское оружие и полностью контролируют Крым

ПроисшествияВ Евпатории российские военные пытаются захватить зенитно-ракетные части ВСУ - источник

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Новости УкраиныНа мітингу в Севастополі без єдиного українського прапора вибрали нового мера, громадянина РФ

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk