​Підстав для зняття кандидата в президенти України Олега Царьова немає - ЦВК

25 апреля 2014
4176 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4583.jpg

Голова ЦВК України Михайло Охендовський заявив, що законних підстав для відміни реєстрації кандидата в президенти депутата Верховної ради Олега Царьов немає.

Про це він сказав в ефірі «5 каналу», коментуючи вимоги депутатів від «Свободи» і «Батьківщини» зняти Царева з передвиборної гонки.

— Існує тільки чотири законні підстави, по яких Центрвиборчком може прийняти рішення про відміну реєстрації кандидата, — повідомив Охендовський.

За його словами, відмінити реєстрацію можна, якщо сам кандидат звернеться з відповідною заявою, якщо припинить громадянство України, переїде на постійне місце проживання за межі країни або буде визнаний недієздатним.

— Інших підстав для відміни реєстрації депутата закон не містить. Відповідно, і Центрвиборчком, як би він не відносився до тих або інших дій окремо взятого кандидата на посаду президента, не може приймати рішення про відміну його реєстрації, якщо законом це не передбачено, — пояснив Охендовський.

НАГАДАЄМО:

Раніше прокуратура відкрила відносно Олега Царьова два кримінальні виробництва. Його звинувачують в сепаратизмі. Самого ж депутата після прямого ефіру на одному з центральних українських телеканалів жорстоко побили. Після побиття він заявив, що не збирається зніматися з президентської гонки.

17 квітня Царьов заявив журналістам, що координаційна рада руху «Південно-східний опір» готовий узяти на себе функції переговорної групи між владою і представниками народу, щоб утримати країну від громадянської війни. Він також вважає необхідним перенести президентські вибори, які призначені на 25 травня.

— Вибори президента треба перенести. Ми висунули свої вимоги до влади і готові почати переговори. Головне — внести усі необхідні зміни в Конституцію, — відмітив Царьов.

Він відмітив, що для налагодження діалогу влада зобов'язана виконати ряд умов «Південно-східного опору».

— Необхідно звільнити усіх політв'язнів, амністувати їх і перестати переслідувати активістів. Треба зупинити «антитерористичну операцію», відмінити мобілізацію, — заявив кандидат в президенти.

За словами Царьова, «Південно-східний опір» наполягає на необхідності відновлення трансляції російських каналів і закріплення на законодавчому рівні за російською мовою статусу другого державного.

— Влада повинна погодитися на проведення конституційної реформи, спрямованої на перехід до федерального облаштування України. Вибори президента України, народних депутатів, депутатів місцевих рад можна проводити тільки після внесення змін до Основного закону і проведення конституційної реформи, — вважає Царьов.

Похожие статьи:

Новости Украины​Сьогодні вночі спалили мій будинок, - Царьов (ФОТО)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

Новости Украины​На Україні ранком 25 травня стартували вибори Президента

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

Новости Политики​Симоненко більше не бере участь в президентській гонці

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk