"Стіл Кравчука" відбувається без опозиції, але під акомпанемент "95-го кварталу"

11 декабря 2013
3264 просмотра Голосов: Автор:
article1895.jpg

 У Києві розпочав роботу загальнонаціональний круглий стіл щодо врегулювання ситуації в країні.

Про це передає агентство Інтерфакс-Україна".

Засідання проводить перший президент України Леонід Кравчук.

У засіданні беруть участь другий президент України Леонід Кучма, голова Верховної Ради Володимир Рибак, голова КМДА Олександр Попов, міністр юстиції Олена Лукаш, віце-прем'єр Олександр Вілкул, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, голова Компартії України Петро Симоненко, екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

Також присутні глава УПЦ-КП Філарет, намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ Павел (Лебідь).

У роботі круглого столу беруть участь представники близько 10 громадських організацій.

Представників опозиції на круглий стіл не з'явилися.

Засідання відбувається у холі національного палацу "Україна". У залі для глядачів одночасно проходять зйомки чергової гумористичної програми "95-й квартал".

Як повідомлялося, третій президент України Віктор Ющенко відмовився йти на круглий стіл у середу, тому що там не буде опозиції.

Луценко в середу нагадав, що опозиція не може вести переговори з "командою Януковича", бо не виконано три головні вимоги, які ставив Євромайдан, а саме: відставка уряду, покарання винних у розгоні 30 листопада, звільнення незаконно затриманих.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk