​У НАТО пояснили, що видає російських військових на сході України

18 апреля 2014
4151 просмотр Голосов: 0 Автор:
article4521.jpg

Аналітики «Альянсу» вважають, що російських військових видають професійна армійська виправка, зброя і поводження з нею.

Командувач Об'єднаними силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Бридлав заявляє, що в Східній Україні діють професійні частини російської армії. Про це він написав у своєму блозі.

«Важко усвідомити, що групи озброєних чоловіків в масках несподівано вийшли з народу в східній Україні і почали систематично займати урядові будівлі. Це важко усвідомити, тому що це просто неправда. Те, що відбувається в Східній Україні, є військовою операцією, добре спланованою і організованою, і ми оцінюємо, що вона утілюється в життя з боку Росії. Лідери США і Європи публічно заявили, що вони вважають, що саме російські сили стоять за подіями в Україні. Я б хотів надати декілька спостережень від наших аналітиків, щоб допомогти пояснити, чому я повністю згоден з цими світовими лідерами», — відмітив Бридлав.

«Проросійські «активісти» в Східній Україні проявляють демаскуючу військову виправку і озброєння, працюють спільно так, як це відповідає роботі військ, що є частинами постійних з'єднань, а не що спонтанно утворилися з місцевої міліції. Дисципліна поводження зі зброєю і професійна поведінка цих сил відповідає поведінці тренованих військових сил. Збройові стволи обернені вниз, пальці не на спусковому гачку, а швидше охоплюють спусковий механізм», — написав військовий.

«Координоване використання сльозоточивого газу і світлошумових гранат проти будівель, що атакуються, показує рівень підготовки, який перевищує рівень нещодавно сформованої міліції. Відео цих сил на блокпостах показує, що вони уважні, постійно на ногах, зосереджені на рисках своєї безпеки і знаходяться під контролем видимого лідера. Це контрастує з типовим видом міліційного або такого, що складається із звичайних громадян блокпоста, коли зазвичай можна побачити людей тих, що сидять, що палять і так далі», — поділився Бридлав.

«Те, яким чином відбувається захоплення урядових будівель, завдаючи скоординовані удари і швидко забезпечуючи безпеку навколишньої території за допомогою загороджень і барикад, схоже на те, що ми бачили в Криму. І це знову свідчить про дії професійних військових під управлінням і командуванням, а не про дії спонтанно виниклої міліції. Нарешті, зброя і техніка, яку вони мають при собі, передусім, використовується російською армією. Це не той тип техніки, який цивільні особи можуть придбати у свої руки у великій кількості», — упевнений командувач.

«Жодного з перелічених вище пунктів саме по собі не було б досить, щоб дійти висновку з цього питання, але сполучені разом, вони роблять ситуацію абсолютно чіткою, — додав він.

Раніше в інтернет потрапило відео, на якому видно, що невідомі бойовики, в руках яких опинилася українська військова техніка в Слов'янську, професійно вміють нею управляти. Бойовики озброєні сучасними російськими автоматами АК-100.

Похожие статьи:

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости Украины«Третьою силою» під час вбивства українського військового в Криму виявилися російські спецназівці

Новости Политики​На українському кордоні знаходяться десятки тисяч російських військових, — Пентагон

ПроисшествияРосійські військові затопили ще один корабель біля входу в Донузлав

Новости ПолитикиЗа спиною сил самооборони Криму коректно діяли російські військові

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk