​Вибори на Україні: Кремль зазнав нищівної поразки, - екс-радник Путіна

26 мая 2014
3301 просмотр Голосов: 0 Автор:
article4851.jpg

Вся Україна стала антипутінською, говорить Ілларіонов.

Старший науковий співробітник американського Інституту Катона Андрій Ілларіонов прокоментував вибори президента в Україні, на яких перемагає Петро Порошенко. Він вважає, що проекти президента РФ Володимира Путіна по розділу України зазнали нищівної поразки.

Про це колишній радник Путіна з економічних питань написав у своєму блозі на радіо «Ехо Москви».

На думку експерта, найголовніший результат виборів — це не те, що президентом обраний Порошенко. І не те, що уперше український президент обраний в першому турі. І навіть не те, що Юлія Тимошенко понесла серйозну поразку, що ставить під сумнів її шанси на подальшу участь в політичному житті України на перших ролях.

Найголовніший результат вчорашніх президентських виборів — це формально-юридична смерть путінського міфу про т.з. «розкол» України на західно-центральную і південно-східну частини, на «западенців» і російськомовних, на «Бандерівщину» і «Новоросію», — вважає Ілларіонов. — Це похорони путінського плану по розділу України. Це остаточне завершення 20-річного періоду «українізації», важливого етапу на шляху вестернізації і європеїзації України.

Як ділиться думкою екс-радник Путіна:

Уперше за два десятиліття виборів в незалежній Україні голова держави обраний не голосами жителів сходу проти голосів жителів заходу і не голосами жителів заходу проти голосів жителів її сходу. Уперше президент обраний голосами усієї України, голосами жителів усіх великих українських макрорегіонів.

Більше того, перші чотири кандидати в президенти України по кількості отриманих ними голосів на нинішніх виборах(Порошенко, Тимошенко, Ляшко, Гриценко, незалежно від деталей їх програм і персональних особливостей) політично є заходом і центром України, не її сходом і півднем. По сумарній кількості отриманих ними голосів(приблизно 83% — за даними екзит-полів) це означає абсолютну перемогу національного вибору українськими громадянами західного варіанту розвитку єдиної України. Кількість голосів, отриманих найбільш популярним кандидатом, якого можна розглядати в якості кандидата «Сходу», Тігіпка(4,8%), а також найбільш популярним путінським кандидатом Добкіним(2,1%), означає, що проекти Путина по захопленню України, по встановленню контролю над Україною, по розділу України зазнали нищівної поразки, — вважає Ілларіонов.

На його думку, проміжним підсумком десятимісячної путінської війни проти України — незважаючи на неодноразові заяви путінських пропагандистів про нібито його неймовірні «успіхи і перемоги» — виявився тотальний крах планів Путіна в Україні.

Україна не стала бандерівською. Чи антиросійською. Україна, практично вся Україна, стала антипутінською. І орієнтованою на інтеграцію в західний, тобто в сучасний, світ. Наші поздоровлення братському народу!, — підсумував екс-радник президента РФ.

Нагадаємо: політолог Олексій Гарань в коментарі помітив: українці обрали Порошенка президентом вже в першому турі багато в чому із-за агресії Росії і ситуації на сході країни. В той же час, обрання нового голови держави позитивне, оскільки тепер у країни з'явилося більше можливостей для стабілізації.

.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»:

EXIT-POLL: ОСТАТОЧНІ ДАНІ — ПОРОШЕНКО ПЕРЕМАГАЄ (ОНОВЛЕНО – 23:33)

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 19:47)

.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk