Єврокомісія вивчає сценарії можливого припинення поставок газу через Україну

17 июля 2014
2947 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5262.jpg

Європейська Комісія вивчає можливі сценарії часткового або повного припинення поставок російського газу через Україну. Про це заявив президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу на прес-конференції за підсумками засідання Європейської Ради.


За словами Баррозу, на засіданні Ради він доповів про хід газової суперечки між Україною і РФ і ті зусилля, яких докладає Єврокомісія для її вирішення. «Комісія почала дослідження і перевірку енергетичної системи щодо різних сценаріїв часткового або повного припинення поставок газу через Україну. Ми будемо готові представити висновки до засідання Європейської Ради, яке відбудеться в жовтні», — повідомив президент Єврокомісії, торкаючись питання безпеки поставок газу в ЄС.

Раніше в Європейській Раді наголосили на важливості тристоронніх переговорів між Євросоюзом, Росією та Україною з газопостачання.

Нагадаємо, останні тристоронні газові переговори, що відбулися 15 червня в Києві між представниками Росії, України та Єврокомісії, результатів не принесли — Газпром відмовився йти на поступки. Водночас офіційний представник Єврокомісії Сабіне Бергер заявила, що чергові тристоронні переговори про постачання газу можуть відбутися в серпні 2014 року.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk