16 січня є чорним днем в історії парламентаризму і Української Держави

17 января 2015
2573 просмотра Голосов: 0 Автор:Oleg
article6769.jpg

У П'ЯТНИЦЮ, 16 СІЧНЯ 2014 РОКУ, ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкривши ранкове засідання, зазначив, що «16 січня є чорним днем в історії парламентаризму і Української Держави». «

В.Гройсман нагадав, що «рік тому у залі цього парламенту були прийняті закони, які знищували нашу державність, демократію і свободу, призвели до загибелі мирних громадян, до того, що виборюючи свою свободу, багато людей втратили життя і здоров'я».

Голова Верховної Ради наголосив: «всім нам необхідно усвідомити, що на Парламент нинішнього скликання покладено величезну відповідальність за проведення реформ, утвердження демократії, за те, щоб Україна врешті стала успішною державою. А успішною вона буде лише тоді, коли кожен громадянин буде відчувати себе вільним, захищеним, а Україна буде по-справжньому демократичною європейською державою».

В.Гройсман також зазначив: «ми маємо в ім'я пам'яті загиблих, в ім'я наших героїв, які сьогодні боронять нашу незалежність, зробити усе, щоб Україна відбулася». Він висловив переконання, що зусиллями Президента, Парламенту і Уряду 2015 рік буде роком відродження України, відновлення парламентаризму і проведення успішних і якісних реформ.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk