30 одеських мітингарів за Януковича перейшли вночі на Євромайдан

19 декабря 2013
2248 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2099.jpg

 

 

"Я в Одесі працюю оператором сайту через який можна замовити транспорт, - розповідає керівник групи Віктор. - Зателефонував чоловік, який назвався Сергієм та попросив знайти недорогий автобус до Києва. Щоб не гнати його порожняком запропонував знайти 30 людей, які погодились би взяти участь у мітингах на підтримку Віктора Януковича. Пообіцяв заплатити усім 25000 гривень. Запевнив, що забезпечить житлом та їжею. Коли ми приїхали до Києва, вдень стояли на мітингах, а вночі нашими ліжками були піддони навколо діжки у Маріїнському парку. Коли закінчилися дрова, одної ночі, я розібрав піддон, за який довелося заплатити 200 гривень штрафу".

Одеські мітингувальники в брудному одязі, з немитими руками. Від декого несло алкоголем.

"Я родом з Болграда Одеської області, але вже багато років живу в Одесі, займаюся авторемонтом, - розповідає Сергій, один з "прихильників" Партії регіонів. – Цей рік видався дуже невдалим стосовно роботи. Нас вербували в закладах, де можна випити. Не те щоб я алкоголік, але іноді можу пропустити чарку. На Майдані пообіцяли допомогти доїхати до Одеси. Приїду додому, помиюся і відісплюся і приїду знову, але вже на Майдан".

Керівник групи Віктор раптом голосно ззиває своїх земляків. Вони оточують польового командира Майдану.

"Вранці до вас прийде наш представник з Одеси і розповість як ми зможемо допомогти вам доїхати додому,- каже представник оргкомітету Майдану у касці і бронежилеті. – До ранку можете залишитися у нас і трохи поїсти".

Одесити насправді у більшості заробітчани із сіл Одеської області. Всі говорять українською з акцентом. Дехто з них з болгарських, гагаузьких чи грецьких сіл. В Одесі переважно працюють на будівництві.

"А я коренной одессит, - каже 18-річний Михайло. – В этом году закончил техникум по специальности плиточника. Работы пока найти не могу. Думал заработать немного здесь".

Через півгодини і голова групи Віктор зі сцени Майдану звертаються у прямому ефірі до одеситів.

"Хочу звернутися до всіх одеситів хто мене чує. Якщо вас проситимуть їхати в Київ на підтримку Януковича, не вірте, вас надурять так само як і нас". Закінчує свій короткий виступ майдановим гаслом "Слава Україні!" Майдан відповідає йому "Героям слава!".
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_30-odeskih-mitingariv-za-yanukovicha-perejshli-vnochi-na-evromajdan/532860">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk