Азаров готується кинути Україну в обійми Митного союзу (Документи)

26 декабря 2013
3546 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2405.jpg

Кабінет міністрів в лютому 2014 року має намір розглянути договір про єдиний митний простір, а в березні — договір про Євразійську економічну комісію.

Це передбачено в плані-графіку розгляду угод Митного союзу (МС), який є в розпорядженні.

Джерело видання в уряді підтвердило справжність документа. Однак, за його словами, Кабмін поки не брав з нього ніяких рішень.

Видання зазначає, що документ відкриває дорогу у Митний союз. Однак без схвалення Верховної Ради Україна туди не вступить. Але одночасно зачиняться двері в торговельний союз з Європою.

План-графік був розроблений за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова №39383/1/1-13 від 12 жовтня 2013 року. Розробкою займалося Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Всього в плані 81 угода про митну політику, тарифне і нетарифне регулювання, податкову політику, послуги, інтелектуальну власність, обміні інформацією, технічне регулювання, трудову міграцію та інвестиції.

Документ був розісланий всім керівникам центральних органів виконавчої влади. Його також отримали представник Кабміну при Євразійської комісії Віктор Суслов і урядовий уповноважений з питань співробітництва з Росією, країнами СНД і Євразійського економічного співтовариства Валерій Мунтіян.
Джерело: Gazeta.ua

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости УкраиныКабмін затвердив програму співробітництва України з МС до 2020 року - джерело

Новости Сельского хозяйстваРост ВВП по итогам года будет на уровне нуля, инфляция - до 1%

Новости в миреАзербайджан не збирається укладати угоду про асоціацію з ЄС - Алієв

ЭкономикаЧому Ураїна не вступить до "мутного" союзу?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk