Богословська: я зроблю все, щоб на виборах переміг кандидат від опозиції

5 января 2014
3854 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2624.jpg

Позафракційна депутат Інна Богословська заявила, що зробить все, щоб на виборах президента України переміг опозиційний кандидат.

«Я не дозволю нікому зараз використати мене і мою відомість і популярність зараз для того, щоб розбити опозиційний табір», — заявила колишня «регіоналка».

«Тому я зараз відразу заявляю, що жодної моєї участі в президентських не буде виборах. Друге — я зроблю все, щоб переміг опозиційний кандидат», — пообіцяла вона.

Богословська також зазначила, що якщо від опозиційних політичних команд будуть пропозиції, вона використає «всю свою силу і досвід», щоб їм допомогти.

Водночас депутат зазначила, що опозиція втратила свій шанс на те, щоб залучити на свою сторону членів фракції Партії регіонів.

«У той момент, коли люди були готові виходити з фракції Регіонів, це було буквально кілька днів, коли люди мали написану заяву, опозиція продемонструвала повну свою неготовність. З цими людьми ніхто не говорив, ніхто не говорив, що їх підтримають, що їх захистять у разі чого», — розповіла Богословська.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиФракція "Партії регіонів" втратила ще 13 депутатів

ПроисшествияУ захопленому штабі «Партії регіонів» почалося мародерство

Новости КиеваЗа пошкодження в Маріїнському парку розрахувалася «Партія регіонів»

Новости ПолитикиЩе один нардеп вийшов з фракції Партії регіонів

Новости КиеваРаді запропонували заборонити «Партію регіонів» і «Компартію України»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk