БОНДАРЕНКО ПРОДОВЖУЄ СВАВІЛЛЯ В КИЄВІ

21 мая 2014
3632 просмотра Голосов: 2 Автор:misha
article4809.jpg

Розпорядження «Про заходи щодо організації сезонної дрібно роздрібної торговельної мережі в місті Києві у 2014 році» було підписане 12 травня. Відповідно до цього документу ресторани отримали право ставити майданчики прямо на тротуарах, при умові, що пішоходам залишать 1,8 метра.

Правозахисники висловлюють своє обурення та розробляють план дій боротьби з літніми майданчиками ресторанів, які ускладнюють рух пішоходів та відверто їм заважають. Відповідно до цього плану, вони зберуть фото докази того, що літні майданчики обмежують прохід тротуаром. Особливо буде акцентуватися увага на ті моменти, в котрих проміжок тротуару для пішоходів менше 1,8 метра або інтенсивність руху дуже висока. Рахувати відстань слід не від бордюрів, а від ларків, стовпів, дерев. Наступним кроком має стати запит до КМДА, а далі – скарги до КМДА.

У випадку, коли голова КМДА не реагуватиме, активісти підуть до адміністративного суду.

Дивує той факт, що кандидат в мери Бондаренко робить ставку не на виборців у місті, які ходять щодня вулицями, а орієнтується на підприємців, які дадуть йому значно менше голосів. Разом із тим, київляни можуть потенційно отримати мера, який наприймає рішень, які значно ускладнять життя столиці. А вибори вже в цю неділю!

Похожие статьи:

Малый и средний бизнес в УкраинеЯк вбити малий бізнес, або створюємо регіональні програми підтримки МСП

Новости КиеваУ скільки обійдеться ремонт вулиці Грушевського

Общество7 одкровень бізнесменів: що вас може очікувати?

Новости ПолитикиУ КМДА назвали причину пожежі на телевежі – коротке замикання

Новости ПолитикиРада Майдану згодна виконати частину умов закону про амністію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk