Це самогубство - Лановий про російський кредит Україні

18 декабря 2013
3706 просмотров Голосов: Автор:
article2044.jpg

 Економіст Володимир Лановий назвав російський кредит Україні у 15 мільярдів доларів  "самогубством".

Про це експерт розповів журналістам у прес-центрі Будинку профспілок.

Він нагадав, що український уряд за 3 роки вже "набрав" кредів на суму близько 25 мільярдів доларів.

"За три роки український уряд вже взяв близько 25 мільярдів доларів кредитів на зовнішніх ринках різного типу - на Сході і на Заході. І що? Вони якось допомогли? Ми дійшли до стану колапсу, банкрутсва, дефолту і знецінення грошової одиниці", - сказав Лановий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна ніколи не зможе повернути кредит Росії — економіст

Експерт зауважив, що кредит направлений на підтримку руйнівного курсу економіки.

"Це спроба поставити Україну у фінансову, пряму залежність від Росії. Як відомо, країни, які дбають про свою незалежність, ніколи не беруть з одного джерела великі кредити. Тим паче, від окремої країни.Тим паче, від країни, від якої знаходиться в енергетичній та іншій залежності. Це самогубство для країни отримувати такі величезні кредити з одного джерела. Кредит є кабальним, тому що ми не зможемо його повернути, хоч би що не трапилось, які проекти не розпочинались. В цілому кредит розрахований не більше ніж на три роки. Тобто це кредит на підтримку цього режиму до того моменту, як він піде і розвалиться повністю. Думаю, так прогнозує російська сторона. Уявляйте, як через три роки нам треба буде викласти 15 мільярдів готівки. При тому, що не створюється жодного валютних витоків, прибутків і надходжень в Українській економіці і самій державі. Можливо ми зупинимо падіння резервів Нацбанку, але нічим віддавати", - зауважив економіст.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_ce-samogubstvo-lanovij-pro-rosijskij-kredit-ukrajini/532742">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk