Чому “Батьківщина” попри обіцянки не проголосувала за Держбюджет

5 января 2015
2786 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6610.jpg

“Батьківшина” не дала жодного голосу під час голосування за державний бюджет. Як стало відомо ІНФОРМАТОРу з кількох джерел у парламенті, Юлія Тимошенко давно ставила умови, на яких вона підтримає президента і коаліцію, якщо їй дадуть призначити губернаторів двох бютівців у Чернігівській та Сумській областях. Крім того, Юлія Володимирівна хотіла вибити собі квоту в одному з міністерств, але в якому саме вона досі ще не визначилася.

Онак, ані Порошенко, ані Яценюк не погодились підтримати вимоги Тимошенко. Учора на Раді коаліції вона цілий день обіцяла, що її партія проголосує за запропонований бюджет. Цим вона виграла час для внесення власних поправок у законопроект про держкошторис на наступний рік. Однак, вочевидь образившись за те, що з нею так і не схотіли ділитись розподіленням губернаторських та міністерських повноважень, Юлія Володимирівна дала команду не голосувати за бюджет, що і зробила її “Батьківщина” одноголосно.

Відтак, як бачимо, амбіції у лідерки партії імені її незламні, і пані Тимошенко ще планує повернутися до великої політики.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиТабалов каже, що не зрозумів, за що голосував, а Кузьмук "кнопкодавив"

Новости ЭкономикиДержбюджет України зріс на 13 мільярдів

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

Новости ЭкономикиВиконання держбюджету в січні-лютому

Новости ПолитикиРибак обіцяє, що Рада ухвалить держбюджет 16 січня

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети