ЦВК ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ЩОДО СПРОЩЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ТИМЧАСОВОЇ ЗМІНИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ ВИБОРЦЯМ ДОНЕЦЬКОЇ ЧИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЗМІНИЛА АДРЕСИ

8 октября 2014
2409 просмотров Голосов: 1 Автор:Oleg
article5708.jpg

Комісія розглянула звернення Донецької обласної державної адміністрації щодо зміни адрес приміщень ОВК одномандатних виборчих округів № 45 та № 51 у зв’язку із здійсненням заходів антитерористичної операції в Донецькій області. У підсумку ЦВК визначила, що на час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України ОВО № 45 та № 51 здійснюють свої повноваження за адресами: вул. 50-річчя СРСР, буд. 89, смт Желанне Ясинуватського району Донецької області, 84632 (приміщення загальноосвітньої школи) та Станція Майорська, місто Горлівка Донецької області, 84632 (приміщення станції Майорська) відповідно.

Розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, ЦВК внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 5 вересня 2014 року № 858.

Затверджено єдині кошториси видатків чотирьох окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України одномандатних виборчих округів. Окрім того, Комісія внесла зміни до раніше затверджених єдиних кошторисів видатків семи ОВК з виборів народних депутатів України одномандатних виборчих округів.

Затверджено також рішення 15 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на позачергових виборах народних депутатів України.

На завершення засідання Комісія своїм рішенням встановила, що виборці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської області, при зверненні до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування на період проведення позачергових виборів народних депутатів України, можуть не додавати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети