ЦВК УТВОРИЛА 213 ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ З ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИТА ЗАРЕЄСТРУВАЛА ЩЕ 13 КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

6 сентября 2014
3248 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article5537.jpg

5 вересня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши відповідні документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала 13 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування, а саме: Романюка В.І. – в ОВО № 17, Журавського В.С. – в ОВО № 66, Швеця Д.В. – в ОВО № 81, Озерову М.С. – в ОВО № 91, Струка В.О. – в ОВО № 104, Шахова С.О. – в ОВО № 106, Іванюка В.В. – в ОВО № 127, Ківалова С.В. – в ОВО № 135, Боделана В.Р. та Шидєрева Д.Д. – в ОВО № 143, Палагина І.М. – в ОВО № 159, Ноцького О.В. – в ОВО № 204, Кузюк В.М. – в ОВО № 215.

Крім того, Комісія відмовила в реєстрації 5 кандидатів у народні депутати України, а саме: Демошенка С.В. – в ОВО № 30, Андрушка Ю.В. – в ОВО № 94, Модлицького О.І. – в ОВО № 96, Негоя Ф.Ф. – в ОВО № 186, Кудельської С.В. – в ОВО № 222 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених у частині другій статті 55 виборчого закону.

Отже, станом на 5 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала 25 кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши клопотання 6 громадських організацій, ЦВК надала дозвіл ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ „ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО МАЙБУТНЬОГО“, Всеукраїнським громадським організаціям „Інститут виборчого права“, „КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ“, „Чесне слово“, „За чесні вибори!“, а також Всеукраїнській молодіжній громадській організації „Колегія молодих управлінців та юристів“ мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на території України.

Таким чином, станом на 5 вересня Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 12 громадським організаціям.

Слід зазначити, що сьогодні, 5 вересня, о 24:00 закінчується термін подачі до ЦВК звернень громадських організацій з клопотаннями про надання відповідного дозволу.

Під час засідання Комісія утворила 213 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Рішення було прийнято після опрацювання подань щодо кандидатур до складу ОВК політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. А також – політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Кандидатури від них до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 4 вересня 2014 року.

Відповідне рішення було прийнято одноголосно. Під час розгляду цього питання було оголошено керівний склад всіх окружних виборчих комісій.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk