Яценюк: Є приховані домовленості між Путіним та Януковичем

18 декабря 2013
2826 просмотров Голосов: Автор:
article2060.jpg

 15 мільярдів доларів є платою Росії президенту Януковичу та українському режиму за непідписання Угоди з Євросоюзом.

Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк в інтерв’ю CNN.

За словами Яценюка, угода президента Януковича з Росією "дуже важлива і дуже неправильна": "Російська валюта перемогла європейські цінності".

"Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Росія ніколи не дала б 20 мільярдів доларів просто так. Є приховані домовленості між Путіним та Януковичем", - наголосив він.

Яценюк зазначив, що ці домовленості можуть бути тісно пов’язані з Митним союзом.

 

"Можливо, президент Янукович погодився вступити до Митного союзу відразу перед президентськими виборами 2015 року", - припустив він.

"Це геополітична перемога Росії", - підкреслив Яценюк.

Він назвав геополітичний вплив Росії на Україну величезною проблемою на шляху України до ЄС: "Адже Митний союз – це не економічний союз. Президент Путін дуже чітко сказав, що це союз політичний".

"Вплив Росії на пострадянські країни зростає. І тепер відбулося те, що Росія заплатила за непідписання Угоди з ЄС президенту Януковичу та українському режиму", - підкреслив він.

Арсеній Яценюк зазначив, що президент Янукович ніколи не підпише Угоду про асоціацію з ЄС: "Цей президент ніколи не поділяв європейських цінностей. Йому йдеться не про цінності, мова йде про гроші".

"Усе залежить тільки від нового президента – змінити курс і зробити поворот від Росії, завершити перемовини з ЄС та підписати Угоду про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі", - наголосив він.

За словами Арсенія Яценюка, зараз країні необхідна єдність всіх опозиційних сил для того, аби "виграти президентські вибори, створити нову проєвропейську та проукраїнську команду, підписати Угоду з ЄС і зробити Україну частиною європейського простору": "Це не буде просто, це важка робота, але її можливо виконати".

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk