Яценюк Путіну: ви виконуєте свою історичну місію

13 декабря 2014
2403 просмотра Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article6352.jpg

Не так давно в своєму інтерв’ю Арсеній Петрович активно підтримував дії головного агресора світу Володимира Путіна, аргументуючи його дії як історична місія, з якою той чудово справився.

І дійсно, якщо взяти історію і зміну політичної влади в Російській Федерації, саме з приходом Путіна країна повернула собі позиції однієї з впливових держав світу. Але якщо врахувати факт ціни розквіту держави, враховуючи кількість смертей за весь цей період, то Російську Федерацію сміливо можна порівняти з нашестям монголо-татарського полку.

Сьогодні ця шляхетна місія відновлення історичної справедливості дійшла і до України. Ціна відновлення – війна, захоплення Криму.

В своєму інтерв’ю Яценюк також підкреслює той факт, що не знає як поступив би він в подібній ситуації в якій був Путін.

Можливо вплив Володимира все ж таки залишив відголосок на Арсенії Петровичі враховуючи події на Євромайдані?

В той час коли гинули люди, людина, яка очолює сьогодні Кабінет Міністрів, була одним із облич опозиції, в яку намагались вірити більшість до останнього. Всім також чудово відомі ті події, коли на круглому столі не висовувались вимоги Майдану, а слухались лекції Азарова. То що виходить, Яценюк взяв на озброєння стратегію Путіна? В той час коли весь світ говорить «Вова, ти не прав», Путін слухає доповіді Заходу і продовжує робити своє. Аналогічно вів себе і Арсеній з усією компанією опозиціонерів, а саме, слухав доповідь, стримував народ від штурму АП, говорив одне, а робив зовсім інше.

Сьогодні Арсеній Петрович очолює Уряд України, і якщо його політичне амплуа ґрунтується на образі Путіна, то що чекати на майбутнє покаже час. Можливо, Україна стане такою же сильною та впливовою державою як Росія, а можливо, станемо посміховиськом на весь світ, пройшовши стільки страждань і змін, так і не змінити головного – влади країни, яка боротиметься дійсно за сильну державу Україну.
flashontimenews.com

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети