Як Київська виборча комісія порушує законодавство!

6 мая 2014
3568 просмотров Голосов: 1 Автор:misha
article4671.jpg

Ніщо не вічне! Ця фраза як ніколи актуальна і не вимагає підтверджень. Проте це ніяким чином не стосується діяльності виборчих комісій які активно готуються до позачергових виборів Президента України 25 травня.

Майже щодня в різних куточках держави з’являється інформація про зміни керівних складів ОВК, неправомірні дії незрозумілі рішення комісій. Увага всієї України головним чином прикута до столиці України, адже там в цей самий день відбудуться вибори міського голови та депутатів.

На сторінці Київської міської виборчої комісії інформація не поновляється вже понад тиждень. Не зрозуміло, де знайти оперативну інформацію звичайному виборцю про роботу Комісії. Проте, це далеко не найбільша проблема МВК.

Формально, керівником ВК являється Віктор Матковський від Партії регіонів, проте «парадом заправляє» представник ВО «Батьківщина» Василь Городиський. Відповідно до порядків, встановлених неформальним лідером МВК, дії членів комісії якщо це справді можна назвати діями, не піддають ні поясненням, ні будь-якій логіці. За бажанням Комісії кандидату може бути відмовлено в реєстрації, посилаючись на відсутність документів, хоча насправді документи є. Дуже схоже на надмірну за політизованість виборчої комісії.

«Наглі морди», як їх називає один із сьогоднішніх відвідувачів, не те, що не хочуть працювати, взагалі не бажають спілкуватися. Такі собі «царьки», влаштували прийомний і неприйомний час. Більше того, дозволяють собі ображати кандидатів в депутати.

Більше сотні відвідувачів приймає один-єдиний член комісії. Хіба це нормально? Стільки виборів пережила Україна, а «традиції» виборчого процесу не змінюються. Приймають нормально лише так званих «своїх», партійних. З ними і тривалість розгляду документів, і процес реєстрації тривають значно краще.

Цікавим залишається ще й той факт, що кандидатам в депутати відмовляють у прийнятті документів через (УВАГА!) друковані літери при заповненні податкової декларації. Такого немає в жодному документі, яким регламентується виборчий процес в Україні. Це свідчить про те, що їм плювати на закон!

Якщо розібрати «цінову політику» питання, то стає зрозумілим, що політичні партії, які висувають своїх представників до складу виборчої комісії, платять значно більше, ніж за ті ж послуги платить державний бюджет. Проте хто давав їм право порушувати честь і гідність кандидатів в депутати та їх представників не простою бездіяльністю, а подекуди й дуже навіть грубими словами?

Що це за поділ на «білих» і «чорних»? Доки українці будуть нарікати на діяльність виборчих комісій, а ситуація залишатиметься через роки однакова?

Те, що українці звикли терпіти, вже міф, і не має нічого спільного з дійсністю. Терпіння завершилося! Сила дії рівна силі протидії. Якщо члени Комісії не припинять цей бардак і свавілля, завтра під їхніми стінами люди вимагатимуть від них піти під крики «Ганьба»!

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКиївська міська виборча комісія не інформує громадян

Новости КиеваПроти мітингувальників на вулиці Грушевського знову застосували сльозогінний газ

Новости ПолитикиЛюдей після сутичок у центрі Києва вивозять у крові і з отруєнням газом

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk