Янукович домовився про знижки для своїх олігархів - Тягнибок

18 декабря 2013
3134 просмотра Голосов: Автор:
article2027.jpg

Угоди підписані президентом Віктором Януковичем у Москві є зрадою України.

Про це під час брифінгу на Євромайдані повідомив лідер ВО "Свободи" Олег Тягнибок.

За його словами президент не мав права підписувати угоди не повідомивши про це народ.

"Ми всі розуміємо, що те що підписувалося в Москві це здача інтересів України. Те що отримали подачку, знижку на газ до $ 286,5. Люди мають знати, що це не персонально зроблено для народу України, бо ті знижки на газ для кожного мешканця користі мають нуль цілих нуль десятих. Це Янукови домовився про знижку для своїх олігархів, які його оточують і є власниками коксохімічної промисловості і металургійної", - сказав Тягнибок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахметову під офіс встановили "криваву ялинку", бо за його гроші "бикуют рєбята"

Щодо 15 мільярдного доларового кредиту, який привіз Янукович в Україну лідер "Свободи" заявив: "українці повинні розуміти, що це є дуже велика фікція".

"Тепер Україну Росія буде тримати на гачку. Борг за недобір газу в Україні оцінюється в таку ж суму, і в будь-який момент, якщо наша влада буде робити кроки політично, росіяни можуть ухвалити рішення і фактично списати ці гроші за рахунок боргу України перед Російською Федерацією", - заявив він.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovich-domovivsya-pro-znizhki-dlya-svojih-oligarhiv-tyagnibok/532687">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk