Янукович сказав Ештон, що скоро в Україні почнуться економічні проблеми

12 декабря 2013
3008 просмотров Голосов: Автор:
article1947.jpg

 Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон впевнена, що можливі економічні труднощі, з якими зіткнеться Україна в час імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, будуть вирішені як за допомогою Євросоюзу, так і за допомогою конкретного плану української влади.


Про це глава європейської дипломатії заявила в четвер в Брюсселі напередодні засідання Ради ЄС з питань транспорту, телекомунікації та енергетики, - повідомляє "Інтерфакс- Україна"

Відповідаючи на питання журналістів про свою зустріч з президентом України Віктором Януковичем, Ештон повідомила, що в розмові з нею глава української держави говорив про економічні проблеми, які стануть перед країною в короткостроковій перспективі. 


"З моєї точки зору, ці виклики, а вони - реальні, можуть бути вирішені підтримкою не тільки з боку інституцій Європейського Союзу, але також демонстрацією того, що у нього є серйозний економічний план для підписання Угоди про асоціацію. Це також допоможе залучити необхідні інвестиції. Але сьогодні приїжджає перший віце-прем'єр. Так що подивимося ", - сказала Ештон.

Як відомо, в четвер до Брюсселя прибуває делегація для проведення діалогу щодо імплементації Угоди про асоціацію. Її очолює перший віце-прем'єр Сергій Арбузо
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovich-skazav-eshton-scho-skoro-v-ukrajini-pochnutsya-ekonomichni-problemi/531494">Gazeta.ua</a>
в.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk