Януковичу треба пам'ятати про долю Каддафі - Хмара

12 декабря 2013
3349 просмотров Голосов: Автор:
article1948.jpg

 В Україні маємо типову революційну ситуацію. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" розповів колишній народний депутат Степан Хмара.

"Зараз маємо революційну ситуацію. Люди більше не хочуть жити в умовах, що створила влада, а влада не хоче добровільно відійти. Люди публічно висловлюють свою волю. Я щодня буваю на Майдані. Якщо порівнювати з 2004 роком, то він набагато зріліший політично й інтелектуально. Рішучіший. Помолодів. Виросло покоління, яке народилося у відносній свободі", - зазначив він.

За його словами, потрібно вести потужну роз'яснювальну роботу серед різних категорій населення по всій країні.

"Люди багато чого не знають, мають обмежену інформацію. Хто розуміє більше, має розповісти тому, хто розуміє менше. Треба казати правду. Мирна революція проходить через свідомість, через голови людей. Потрібно пояснювати, що в кожній сфері страшенна криза", - заявив Хмара.

На його думку, потрібно виходити на майдан.

"Київ могли б забезпечити самі жителі столиці. Тут понад чотири мільйони населення. Якщо кожен десятий вийде, то це майже півмільйона людей. Вахтовим методом. По одному з родини. Сьогодні один, завтра — другий і так далі. Незручно? Так свобода — річ дорога. Її потрібно постійно відстоювати. Треба виходити до перемоги, доки диктатор втече або здасться. Так було з усіма режимами. Чаушеску 1989 року влаштував розстріли робітників. А потім — розстріляли його. У нас подібне сталося в ніч на 30 листопада. Але без трупів. Януковичу не варто забувати про долю лівійського диктатора Каддафі. Він думає, що втримається силою. Очевидно, Володимир Путін переконав його, що виручить. Ні. Революція переможе. Але це станеться не за день і не за тиждень. Усе залежить від того, з якою інтенсивністю розвиватимуться події, як взаємодіятимуть внутрішні і зовнішні фактори", - додав Хмар
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovichu-treba-pam-yatati-pro-dolyu-kaddafi-hmara/531480">Gazeta.ua</a>
а.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk