Кличка зобов'язали розкрити інформацію про його німецький орден

14 февраля 2014
3889 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3759.jpg

Полтавський окружний адміністративний суд зобов'язав голову партії «УДАР» Віталія Кличка розкрити інформацію про присудження йому орден «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина».

Про це повідомляє «Закон і Бізнес».

Від лідера української опозиції вимагають розповісти, на якій підставі він отримав дану нагороду. У рішенні суду підкреслюється, що дана інформація становить суспільний інтерес.

Запит до Кличка з приводу німецького ордена направив депутат Зіньківського міської ради від партії «Батьківщина» Сергій Сало. 17 січня лідер «УДАРу» відмовився відповідати на нього, після чого Сало звернувся до суду.

Варто відзначити, що це вже не перший розгляд, в якому бере участь Кличко. 27 січня окружний адміністративний суд Києва зобов'язав політика відповісти, чи має він право на проживання в США та Німеччині. Таке рішення було прийнято за позовом депутата Одеської облради Василя Задорожнюка. Кличко дане рішення опротестував, а в прес -службі «УДАРу» заявили, що воно «направлено на позбавлення політика права балотуватися на посаду президента України».

Лідера «УДАРу», який ще влітку оголосив про намір поборотися за посаду голови держави, вважають одним з основних суперників чинного президента Віктора Януковича. Разом з тим, за українським законодавством, кандидат у президенти повинен жити на Україні протягом десяти років, що передують дню виборів. Відомо, що Кличко під час своєї спортивної кар'єри подовгу жив за кордоном, зокрема, в Німеччині, де платив податки. Експерти не виключають, що цей факт може перешкодити йому брати участь у голосуванні.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости ПолитикиКличко назвал слова следователя "чушью" и пригрозил ему судом

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk