Кличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

18 февраля 2014
4873 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3808.jpg

Про перевірку походження зарубіжних активів у країнах ЄС президента України Віктора Януковича та його близького оточення, а також про підтримку влади олігархами -вважає за необхідне розслідувати Віталій Кличко.

Таку заяву зробив лідер парламентської фракції «УДАР» Віталій Кличко у ході зустрічі з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Берліні, повідомляється на сайті партії «УДАР».

— Я вважаю, що в руках ЄС та Німеччини, зокрема, є важелі та механізми для застосування санкцій. Тому потрібно провести перевірку походження наявних в країнах ЄС станів Януковича та його близького оточення, а також олігархів, які підтримують режим. Всі підозрілі банківські транзакції таких бізнесів повинні блокуватися відповідно до вимог директив ЄС щодо протидії відмиванню грошей. Це матиме прямий вплив і на голосування депутатів від «Партії регіонів» в парламенті, — підкреслив лідер «УДАРу».

— Тиск на Януковича має бути доповнений позитивною програмою для українського народу. Вона, на мою думку, повинна включати: фінансову та іншу допомогу для подолання кризи. Її має отримати тільки уряд народної довіри. Введення безвізового режиму для українців (за винятком представників режиму Януковича) або, як мінімум, введення безкоштовних віз і полегшення їх отримання, та більш чітке окреслення перспективи членства в ЄС, — додав Кличко.

При цьому він зазначив, що незастосування санкцій штовхатиме главу держави до незаконних дій та силових варіантів розвитку подій в Україні і надалі.

Політик також вважає, що вирішення кризи на Україні неможливо без змін в структурі влади, для чого необхідно якнайшвидше повернутися до Конституції в редакції 2004 року.

Як повідомляє прес-служба «УДАРу», відбулася також зустріч Віталія Кличка з лідером парламентської групи партії «Християнсько-демократичний союз» — Андреасом Шокенхоффом, та головою Комітету із закордонних справах Європарламенту Ельмаром Броком.

Похожие статьи:

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Новости в миреРосія приступила до підготовки санкцій щодо ЄС і США

Новости в миреЄС опублікував список українських чиновників задля санкцій

Новости в мире​США сьогодні, в понеділок, розширять санкції проти Росії

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk