Комитеты рады распределены. Список депутатов по комитетам

4 декабря 2014
3545 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article6282.jpg

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів,
членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

Обрати головами, першими заступниками, заступниками голів, секретарями, членами комітетів Верховної Ради України восьмого скликання таких народних депутатів України:

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

Голова Комітету — КУТОВИЙ Тарас Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — ЛАБАЗЮК Сергій Петрович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

заступник голови Комітету — БАКУМЕНКО Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету – БОБОВ Геннадій Борисович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

заступник голови Комітету — ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ІВЧЕНКО Вадим Євгенович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

секретар Комітету — ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

члени Комітету:

БРИЧЕНКО Ігор Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ВАДАТУРСЬКИЙ Андрій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ВІТКО Артем Леонідович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович – народний депутат України, позафракційний;

ДІДИЧ Валентин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ДМИТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ДОБКІН Дмитро Маркович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

КІТ Андрій Богданович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

КОЗАЧЕНКО Леонід Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

КУЗЬМЕНКО Анатолій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

КУЧЕР Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ЛЮШНЯК Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

МАРТИНЯК Сергій Васильович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

МІРОШНІЧЕНКО Іван Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

МУШАК Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

НЕГОЙ Федір Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

НЕСТЕРЕНКО Вадим Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ПЕТЬОВКА Василь Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ХЛАНЬ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЮРЧИШИН Петро Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства:

Голова Комітету —

перший заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

перший заступник голови Комітету — СКУРАТОВСЬКИЙ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету — БАБАК Альона Валеріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

заступник голови Комітету – КОДОЛА Олександр Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету – САБАШУК Петро Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови комітету – ШИНЬКОВИЧ Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

секретар Комітету — СТАШУК Віталій Филимонович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

члени Комітету:

ГАЛЬЧЕНКО Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

ЗУБИК Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

ІВАХІВ Степан Петрович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

МАРЧЕНКО Олександр Олександрович – народний депутат України, позафракційний;

3) Комітет з питань бюджету:

Голова Комітету — ПАВЕЛКО Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — ДЕРКАЧ Андрій Леонідович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

заступник голови Комітету – КРИВЕНКО Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

заступник голови Комітету – МЕЛЬНИК Сергій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету –заступник голови Комітету – САВЧЕНКО Олексій Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

члени Комітету:

ВАНАТ Петро Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

ГОРБУНОВ Олександр Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ГОРДЄЄВ Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ДУБНЕВИЧ Богдан Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ІЩЕЙКІН Костянтин Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КРУЛЬКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

КУЛІЧЕНКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЛЕВЧЕНКО Юрій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

МАТВІЄНКО Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

ПАВЛОВ Костянтин Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ПРЕСМАН Олександр Семенович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

РУДИК Сергій Ярославович – народний депутат України, позафракційний;

СКОРИК Микола Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

УНГУРЯН Павло Якимович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ШЕВЧЕНКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ШУФРИЧ Нестор Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики<br/>
та місцевого самоврядування:

Голова Комітету — ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

перший заступник голови Комітету — ЛЕДОВСЬКИХ Олена Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету – АМЕЛЬЧЕНКО Василь Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – КУДЛАЄНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — КУРИЛО Віталій Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

БАЛОГА Іван Іванович – народний депутат України, позафракційний;

БЕРЕЗЮК Олег Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

БОЙКО Олена Петрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

БУБЛИК Юрій Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ГУЛЯЄВ Василь Олександрович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

ДЕХТЯРЧУК Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ДОБКІН Михайло Маркович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

МАТВІЙЧУК Едуард Леонідович – народний депутат України, позафракційний;

РЕКА Андрій Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ФЕДОРУК Микола Трохимович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ШКРУМ Альона Іванівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

5) Комітет з питань екологічної політики, природо­користування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:

Голова Комітету — ТОМЕНКО Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — ДИРІВ Анатолій Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету – ЛЕНСЬКИЙ Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету — НЕДАВА Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

секретар Комітету — ЄДНАК Остап Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

члени Комітету:

БАРНА Степан Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ВАЛЕНТИРОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ДЗЮБЛИК Павло Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

КОЛЄСНІКОВ Дмитро Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

РИБАК Іван Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

САЖКО Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ТРИГУБЕНКО Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЧЕПИНОГА Віталій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

6) Комітет з питань економічної політики:

Голова Комітету — ІВАНЧУК Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

перший заступник голови Комітету — КАЦУБА Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

заступник голови Комітету – ДОВГИЙ Олесь Станіславович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – СОЛОВЕЙ Юрій Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — МАТКІВСЬКИЙ Богдан Миронович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович – народний депутат України, позафракційний;

КОШЕЛЄВА Альона Володимирівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

КРИВЕНКО Вадим Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ПОРОШЕНКО Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ПТАШНИК Вікторія Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

ФАЄРМАРК Сергій Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ЧЕКІТА Геннадій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

7) Комітет з питань європейської інтеграції:

Голова Комітету — ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — СЕМЕРАК Остап Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету — АРТЕМЕНКО Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ІОНОВА Марія Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

секретар Комітету — заступник голови Комітету — СОТНИК Олена Сергіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

члени Комітету:

БАЛОГА Віктор Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ВІЛКУЛ Олександр Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

МАСОРІНА Олена Сергіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

НАЙЄМ Мустафа-Масі – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

ТІМІШ Григорій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ФІРСОВ Єгор Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЮРИНЕЦЬ Оксана Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення право­охоронної діяльності:

Голова Комітету — КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

перший заступник голови Комітету — ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — КОСТЕНКО Павло Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

заступник голови Комітету – КУПРІЙ Віталій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — МОСІЙЧУК Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету — ГЕРАЩЕНКО Антон Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

члени Комітету:

БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

БЕЗБАХ Яків Якович – народний депутат України, позафракційний;

БУХАРЄВ Владислав Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ДЕЙДЕЙ Євген Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

КОРОЛЬ Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

КОТВІЦЬКИЙ Ігор Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ЛУЦЕНКО Юрій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

МАЦОЛА Роман Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

МИСИК Володимир Юрійович – народний депутат України, позафракційний;

МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

СОЛЯР Володимир Миронович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович – народний депутат України, позафракційний;

ЯЦЕНКО Антон Володимирович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції:

Голова Комітету — СОБОЛЄВ Єгор Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

перший заступник голови Комітету — САВЧУК Юрій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету — БЕРЕЗА Борислав Юхимович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету — ГАРБУЗ Юрій Григорійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — ПОПОВ Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету — ЧУМАК Віктор Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

АРТЮШЕНКО Ігор Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

БАРНА Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ІЛЬЮК Артем Олександрович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович – народний депутат України, позафракційний;

ДУНАЄВ Сергій Володимирович -народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

КРИВОХАТЬКО Вадим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЛАНЬО Михайло Іванович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

ЛЕЩЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЛУЦЕНКО Ігор Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

МАТЕЙЧЕНКО Костянтин Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МЕЛЬНИЧУК Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МИРНИЙ Іван Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ПАРАСЮК Володимир Зіновійович – народний депутат України, позафракційний;

ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

10) Комітет у закордонних справах:

Голова Комітету — ГОПКО Ганна Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

перший заступник голови Комітету — КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету – ВОВК Віктор Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ГУЗЬ Ігор Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету — ТАРАСЮК Борис Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

секретар Комітету — ПРИСЯЖНЮК Олександр Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

члени Комітету:

АР’ЄВ Володимир Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ЗАЛІЩУК Світлана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ЛАРІН Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

11) Комітет з питань інформатизації та зв’язку:

Голова Комітету — ДАНЧЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

перший заступник голови Комітету — ЛУК’ЯНЧУК Руслан Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету – ГРИНІВ Ігор Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — УСОВ Костянтин Глібович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — МАТУЗКО Олена Олександрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

БАБЕНКО Валерій Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МОРОКО Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“; СЕМЕНУХА Роман Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

12) Комітет з питань культури і духовності:

Голова Комітету — КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

перший заступник голови Комітету — ПОДОЛЯК Ірина Ігорівна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

заступник голови Комітету — ЄЛЕНСЬКИЙ Віктор Євгенович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

секретар Комітету — МАТІОС Марія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

БОРДЮГ Інна Леонідівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

НОВИНСЬКИЙ Вадим Владиславович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ТАРУТА Сергій Олексійович – народний депутат України, позафракційний;

13) Комітет з питань науки і освіти:

Голова Комітету — ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

перший заступник голови Комітету — СПІВАКОВСЬКИЙ Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету – КИРИЛЕНКО Іван Григорович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

заступник голови Комітету – СКРИПНИК Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

секретар Комітету — ПОПЛАВСЬКИЙ Михайло Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

члени Комітету:

КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ЛИТВИН Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони:

Голова Комітету — ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

перший заступник голови Комітету — СЕМЕНЧЕНКО Семен Ігорович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

заступник голови Комітету – БІЛЕЦЬКИЙ Андрій Євгенійович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету — БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

заступник голови Комітету – МАМЧУР Юлій Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету – МЕЛЬНИЧУК Сергій Петрович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ЯРОШ Дмитро Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету — ВІННИК Іван Юлійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

члени Комітету:

БЕРЕЗА Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ГВОЗДЬОВ Михайло Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КОНСТАНТІНОВСЬКИЙ Вячеслав Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ЛЕВУС Андрій Мар’янович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ПАСТУХ Тарас Тимофійович – народний депутат України, позафракційний;

САВЧЕНКО Надія Вікторівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

ТИМЧУК Дмитро Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ТЕТЕРУК Андрій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ФРІЗ Ірина Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЧОРНОВОЛ Тетяна Миколаївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

15) Комітет з питань охорони здоров’я:

Голова Комітету — БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

перший заступник голови Комітету — КОРЧИНСЬКА Оксана Анатоліївна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету — ШИПКО Андрій Федорович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

заступник голови Комітету – СИСОЄНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

заступник голови Комітету – ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

секретар Комітету — КОЛГАНОВА Олена Валеріївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

члени Комітету:

БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

БІЛОВОЛ Олександр Миколайович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

МУСІЙ Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ШУРМА Ігор Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

ЯРИНІЧ Костянтин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

16) Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:

Голова Комітету — МАРТИНЕНКО Микола Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

перший заступник голови Комітету — ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету – БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету – НАСАЛИК Ігор Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ОНИЩЕНКО Олександр Романович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

секретар Комітету — ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

члени Комітету:

БАНДУРОВ Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

БАТЕНКО Тарас Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

БОНДАР Михайло Леонтійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ІОФФЕ Юлій Якович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталія Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

КЛЮЄВ Сергій Петрович – народний депутат України, позафракційний;

КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КОНОНЕНКО Ігор Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КСЕНЖУК Олександр Степанович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

КУЛІЧ Валерій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЛІВІК Олександр Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

РЯБЧИН Олексій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
17) Комітет з питань податкової та митної політики:

Голова Комітету — НАСІРОВ Роман Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету – ЖУРЖІЙ Андрій Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

заступник голови Комітету – ВОЗНЮК Юрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету — РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

заступник голови Комітету – РИБАЛКА Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ФРОЛОВ Микола Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — КРИШИН Олег Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

члени Комітету:

АНТОНИЩАК Андрій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

БАЛОГА Павло Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ГЕРЕГА Олександр Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

ГОЛОВКО Михайло Йосипович – народний депутат України, позафракційний;

ГОРВАТ Роберт Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ГУДЗЕНКО Віталій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ЄВЛАХОВ Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЗАСТАВНИЙ Роман Йосипович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ІЩЕНКО Валерій Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КІРШ Олександр Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

КІСЕЛЬОВ Андрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

КУРЯЧИЙ Максим Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КОБЦЕВ Михайло Валентинович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КОЗАК Тарас Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ЛАВРИК Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МУРАЄВ Євгеній Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

ОСТРІКОВА Тетяна Георгіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

ПРОДАН Оксана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

СВЯТАШ Дмитро Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

СИДОРЧУК Вадим Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

СТОРОЖУК Дмитро Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ХОМУТИННІК Віталій Юрійович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

ЮЖАНІНА Ніна Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ЮРИК Тарас Зіновійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:

Голова Комітету — НЕМИРЯ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

перший заступник голови Комітету — ПАЦКАН Валерій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ЛОГВИНСЬКИЙ Георгій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету – ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету — РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

члени Комітету:

БРЕНЗОВИЧ Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ДЖЕМІЛЄВ Мустафа – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

СУСЛОВА Ірина Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

19) Комітет з питань правової політики та правосуддя:

Голова Комітету — КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

перший заступник голови Комітету — ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету — АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету – КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

заступник голови Комітету – ЯНІЦЬКИЙ Василь Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

члени Комітету:

АГАФОНОВА Наталія Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

АЛЕКСЄЄВ Ігор Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

ГОЛУБ Владислав Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ГОЛУБОВ Дмитро Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ГРАНОВСЬКИЙ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ДЕНИСЕНКО Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ДЕНИСЕНКО Вадим Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЖЕВАГО Костянтин Валентинович – народний депутат України, позафракційний;

ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович – народний депутат України, позафракційний;

КІВАЛОВ Сергій Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ЛАПІН Ігор Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МАКЕДОН Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

МІЩЕНКО Сергій Григорович – народний депутат України, позафракційний;

НІМЧЕНКО Василь Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

НОВАК Наталія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

ПОМАЗАНОВ Андрій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

РОМАНЮК Роман Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

СИДОРОВИЧ Руслан Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

СОБОЛЄВ Сергій Владиславович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

СУПРУНЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ТКАЧУК Геннадій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ФІЛАТОВ Борис Альбертович – народний депутат України, позафракційний;

ЧЕРНЕНКО Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ШПЕНОВ Дмитро Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва:

Голова Комітету — ГАЛАСЮК Віктор Валерійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

перший заступник голови Комітету — ЄФІМОВ Максим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

заступник голови Комітету – КІРАЛЬ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

заступник голови Комітету – КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

заступник голови Комітету – РОЗЕНБЛАТ Борислав Соломонович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ХМІЛЬ Михайло Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

члени Комітету:

ДУБІНІН Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КРИВОШЕЯ Геннадій Григорович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

МАРКЕВИЧ Ярослав Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

21) Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:

Голова Комітету —

перший заступник голови Комітету — ПИНЗЕНИК Павло Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету — АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

заступник голови Комітету — КУПРІЄНКО Олег Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету — ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

члени Комітету:

ВОЙЦЕХОВСЬКА Світлана Михайлівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ЄФРЕМОВА Ірина Олексіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

КИШКАР Павло Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

ПАПІЄВ Михайло Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ШЛЕМКО Дмитро Васильович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики:

Голова Комітету — СЮМАР Вікторія Петрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

перший заступник голови Комітету — ЧЕРВАКОВА Ольга Валеріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету – ВИСОЦЬКИЙ Сергій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету — ОПАНАСЕНКО Олександр Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

секретар Комітету — КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

члени Комітету:

АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ОНУФРИК Богдан Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

СОЧКА Олександр Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

23) Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту:

Голова Комітету — ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету — ПЕТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету – СИЛАНТЬЄВ Денис Олегович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету — РОМАНОВА Анна Анатоліївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

члени Комітету:

СПОРИШ Іван Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості <br/>
та пенсійного забезпечення:

Голова Комітету — ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

перший заступник голови Комітету — КАПЛІН Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — КУНІЦИН Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

секретар Комітету — ВЕСЕЛОВА Наталія Василівна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

члени Комітету:

БАКУЛІН Євген Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;

<br/>
<pre>25) Комітет у справах ветеранів та інвалідів:

Голова Комітету — ТРЕТЬЯКОВ Олександр Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

перший заступник голови Комітету — БУРБАК Максим Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету — РИБЧИНСЬКИЙ Євген Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ГАВРИЛЮК Михайло Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету – ШУХЕВИЧ Юрій-Богдан Романович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету — МІРОШНИК Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

члени Комітету:

БОЙКО Юрій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ЗАГОРІЙ Гліб Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

26) Комітет з питань транспорту:

Голова Комітету — ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

перший заступник голови Комітету — ВАСЮНИК Ігор Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

заступник голови Комітету — АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – КОЗИР Борис Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

заступник голови Комітету — ШКІРЯ Ігор Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;

секретар Комітету — ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

члени Комітету:

БІЛИЙ Олексій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ГУСАК Володимир Георгійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ДІДЕНКО Ігор Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;

ЄВТУШОК Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

КАДИКАЛО Микола Олегович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

КОРЧИК Віталій Андрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

ЛІНЬКО Дмитро Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

ОСТАПЧУК Віктор Миколайович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»

ПОБЕР Ігор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;

СОЛЬВАР Руслан Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

СУГОНЯКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

УРБАНСЬКИЙ Олександр Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

27) Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності:

Голова Комітету —

перший заступник голови Комітету — КЛІМОВ Леонід Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;

заступник голови Комітету — ДЕМЧАК Руслан Євгенійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;

заступник голови Комітету — ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

заступник голови Комітету – КИРИЧЕНКО Олексій Миколайович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету — ЛАВРИК Олег Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;

секретар Комітету — ПОЛЯКОВ Максим Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

члени Комітету:

ДОВБЕНКО Михайло Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

ЖОЛОБЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

КУБІВ Степан Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;

РОМАНЮК Віктор Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;

СОЛОД Юрій Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;

ФУРСІН Іван Геннадійович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети