Міністр закордонних справ Литви в четвер приїде в Україну допомагати

11 декабря 2013
3166 просмотров Голосов: Автор:
article1896.jpg

 Міністр закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс приїде у четвер до Києва.

Про це він заявив під час прямого включення в ефірі Громадського ТБ.

"Завтра до ночі я теж під'їду до Києва... Я теж спробую розібратися в ситуації, чи є можливість якось сприяти цьому діалогу, якщо потрібно якийсь наше посередництво, якщо в чомусь ми можемо допомогти в ситуації, то звичайно ми виконаємо цю місію", - сказав він.

"Але тільки в тому випадку, якщо це буде потреба з усіх боків, які зав'язані в цьому, скажімо так, конфлікті", - пояснив міністр.

Лінкявічюс заявив, що "у багатьох столицях побутує здивування, як так сталося, що під час місії Євросоюзу і США відбулися такі події даної вночі".

Він уточнив, що "напевно, те, що говориться офіційно і ті переконання, які висловлюються в заявах, вони, м'яко кажучи, розходяться із життям".

"Нагнітання ситуації це нікому не на користь і треба знайти сили, якісь аргументи, треба якось сісти за стіл і починати переговори", - пояснив міністр.

Лінкявічюс зазначив, що питання України буде обговорюватися на засіданні ради зовнішньої політики Єврокомісії в понеділок.

"До тих пір треба вести діалог наскільки це можливо. Якщо це вже буде неможливо, тоді будуть інші заходи, звичайно, вони не будуть хорошими", - підсумував він.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk