Опозиція блокує трибуну і президію Верховної Ради

18 февраля 2014
2842 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3809.jpg

Опозиція блокує трибуну і президію Ради через небажання апарату парламенту реєструвати їх постанову про повернення Конституції 2004 року.

Народні депутати з опозиційних фракцій сьогодні вранці заблокували трибуну і президію парламенту.

Біля трибуни та президії знаходиться близько 50 депутатів від опозиційних фракцій. Вони знаходяться на місцях членів президії.

Як пояснили журналістам лідери фракцій «Батьківщина» Арсеній Яценюк і «Свобода» Олег Тягнибок, опозиція заблокувала трибуну через те, що апарат Верховної Ради відмовляється реєструвати їх постанову про відновлення дії Конституції в редакції 2004 року.

— Щойно повернулися наші депутати з сектора реєстрації законопроектів. Там взагалі просто закрили двері за вказівкою Рибака і відмовляються не те що реєструвати постанову, але й навіть спілкуватися з народними депутатами України, — сказав Яценюк.

Він пояснив:

— Саме тому заблокована парламентська трибуна, тому що законодавча ініціатива трьох опозиційних фракцій, які відповідають закону і Конституції, заблокована рішенням голови парламенту, так як вони не реєструють наш законодавчий акт.

— Ми вимагаємо від Рибака не порушувати закон і Конституцію, негайно зареєструвати цю постанову, включити її до порядку денного і провести через комітети на голосування в парламентській залі, — озвучив вимоги опозиції лідер фракції «Батьківщина».

Тягнибок заявив, що лідери опозиційних фракцій ідуть до спікера парламенту з тим щоб з'ясувати ситуацію. Вони попрямували до кабінету Рибака.

У залі засідань народний депутат України Олександра Кужель («Батьківщина») заявила, що:

— Верховна Рада засідати не буде, поки не буде зареєстрований проект постанови про повернення Конституції 2004 року.

Після цього опозиційні народні депутати, які блокують трибуну, і знаходяться в залі засідань парламенту, виконали державний гімн України.

Похожие статьи:

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk