Опозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

24 декабря 2013
6486 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2300.jpg

Сьогодні, 24 грудня, на столичному Майдані Незалежності розпочнеться запис усіх бажаючих у Народне об`єднання «Майдан». Про це на брифінгу у Штабі національного спротиву повідомив народний депутат, один з лідерів партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, передає прес-служба партії.

«Вчора відбулося засідання ради „Майдану“. Прийнято рішення щодо реєстрації нашого об`єднання, і, відповідно до законодавства, якщо об`єднання має всеукраїнський статус, то це має відображатися в його назві. Тому Народне об`єднання буде називатись Всеукраїнське народне об`єднання „Майдан“ І вже сьогодні у другій половині дня ми просто на Майдані розпочнемо прийом бажаючих вступити до Всеукраїнського об`єднання „Майдан“, — сказав Турчинов.

У свою чергу, лідер фракції „Батьківщина“ Арсеній Яценюк зазначив, що рада „Майдану“ формувалась прозоро, що там не ділили посад. „Я прошу, щоб у нас припинились будь-які дискусії, що хтось невдоволений якоюсь посадою. Ми не ділили посад. У нас всі — уповноважені особи. Все йде демократичним шляхом“, — запевнив Яценюк.

22 грудня учасники Народного віча на Майдані Незалежності у Києві ухвалили резолюцію про створення Народного об’єднання „Майдан“ для боротьби з чинною владою.

Співголовами ради новоствореного „Майдану“ стали Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок, Сергій Квіт, Руслана Лижичко та Юрій Луценко.

Також організатори затвердили наступний персональний склад Ради „Майдану“: Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт,В'ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Новости ПолитикиНа народному віче виголосили маніфест із вимогами до влади

Новости ПолитикиПосол США поздравил с избранием Турчинова спикером

Новости КиеваВерховная Рада собственным актом возобновила действие Конституции-2004

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk