Опубліковано законопроект про заборону і перейменування в Україні слова "Росія" на "Московію"

7 июля 2015
3572 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article9517.jpg

Як повідомляють новини Верховної Ради, в публічному доступі з'явився текст законопроекту, який пропонує заборонити терміна «Росія» і щодо Російської Федерації.

Представленим проектом закону передбачається заборона використання історичної назви території Росії і похідних від неї слів в якості назви або синоніма Російської Федерації. А так само використання такої назви для позначення сучасної території Російської Федерації або її частини.

Назва «Росія» пропонують заборонити в офіційних документах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. У тому числі в документах представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності, які діють на території України, в публічних виступах посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. У тому числі у виступах посадовців представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності, які діють на території України, при висвітленні будь-якої інформації і створенні інформаційних матеріалів про Російськуї Федерацію засобами масової інформації та інформаційними агентствами.

А так же в навчальних, картографічних, довідкових, енциклопедичних виданнях, в оголошеннях, рекламі, на вивісках, дорожніх покажчиках, у поштових відправленнях, в аудіовізуальних творах, українських мовниках і в інших сферах, де офіційно застосовується офіційна назва Російської Федерації.

"Історична назва території України -. Неофіційне словесне найменування сучасної території України, яке пов'язане з певним періодом розвитку українського суспільства і має важливе історичне значення для України Під історичною назвою території України, в цьому законі, розуміється словесне найменування" Русь "і похідне від нього" Росія ", — наголошується в документі.

Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, у тримісячний строк після опублікування цього Закону, внести зміни до Державного реєстру географічних назв, шляхом заміни слова «Росія» з додатковою інформацією (варіанти назви) про географічну назву Російської Федерації на «Московія».

За використання терміну «Росія» відносно Московії автор пропонує ввести кримінальну відповідальність, а саме штрафи до 1700 грн.

Даний законопроект був внесений в Раду 3 липня під №2276а. Його автором є нардеп з фракції Радикальної партії Оксана Корчинська — дружина Дмитра Корчинського, лідера «Братства», оголошеного Росією в розшук за підозрою в тероризмі.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети