П'ять вигадок Путіна: Як він спотворив факти по Україні

5 марта 2014
3023 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4066.jpg

Володимир Путін у вівторок порушив мовчання щодо кризи на Україні, виступивши на прес-конференції, в ході якої, на думку журналіста «The Guardian» Алека Луна, спотворив ряд фактів. Автор називає п'ять з них.

1. Озброєні люди, які взяли Крим під контроль — це місцеві загони самооборони. Хоча на їх формі не було відмітних знаків, її російське походження легко розпізнавалося, пише автор. Крім того, вони були підозріло добре підготовлені. Журналісти «The Guardian» бачили, що військові, які захопили кримські аеродроми, їздили на автомобілях з російськими номерами.

2. Переворот здійснили сили, які користувалися підтримкою Заходу. Автор заперечує це твердження: «Хоча західні донори виділяли сотні тисяч доларів організаціям, що виступали проти режиму Віктора Януковича, немає свідчень того, що США або Великобританія здійснювали військову підготовку сил опозиції».

3. Протестувальників на Україні вбивали снайпери колишньої опозиції. Незважаючи на те, що на доказ цього твердження Путін посилався на «матеріали з відкритих джерел», є також відеокадри, на яких в людей стріляють снайпери в міліцейській формі, йдеться в статті.

4. Проєвропейські демонстранти розстрілювали і підпалювали представників колишньої правлячої партії. У реальності протестуючі кидали каміння і пляшки з «коктейлем Молотова» в будівлю «Партії регіонів» 18 лютого, після чого розгорілася пожежа. Рятувальники вивели кілька людей, але не змогли врятувати одного співробітника. Достовірних повідомлень про те, що хтось був застрелений, не надходило.

5. Янукович є легітимним президентом України. З одного боку, російський президент погодився з тим, що всі попередні влади України були «шахраями», і визнав, що у Януковича немає влади і політичного майбутнього. З іншого боку, він стверджує, що Янукович залишається легітимним президентом, зазначає протиріччя Алек Лун.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk