Парламент Криму проголосував за референдум і відставку уряду

27 февраля 2014
2716 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3981.jpg

Депутати кримського парламенту проголосували за проведення референдуму у АРК, а також за відставку уряду автономної республіки на чолі з Анатолієм Могильовим.

На позачерговому пленарному засіданні сьогодні, 27 Лютий, кримський парламент прийняв постанову про проведення в Автономії республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень в Автономної Республіки Крим, повідомила начальник інформаційно-аналітичного управління секретаріату Верховної Ради Криму Ольга Сульнікова.

За її словами, за це рішення проголосували 61 з 64 депутатів.

На основі постанови, кримський парламент ухвалив рішення провести 25 травня 2014 референдум, на який буде винесено питання: «Автономна Республіка Крим володіє державної самостійністю і входить до складу України на основі договорів і угод» («так» або «ні»).

Цією ж постановою президії кримського парламенту доручено розробити та затвердити порядок та організацію проведення референдуму.

Кримському парламенту доручено здійснити фінансування та матеріально-технічні забезпечення організації проведення референдуму.

Також на позачерговому пленарному засіданні парламент півострова прийняв рішення про недовіру Раді міністрів Криму й скорочення його повноважень. За словами Сульнікової, на підтримку відповідного рішення проголосували 55 з 64 кримських парламентаріїв.

Відповідно до прийнятого рішення, Верховна Рада Криму визнала діяльність Ради міністрів Криму за 2013, за результатом її звіту, в цілому незадовільною, а також у зв'язку з цим висловила недовіру кримському уряду.

Цим же рішенням парламент припинив повноваження Ради міністрів Криму.

Крім того, парламент звільнив Анатолія Могильова з посади голови Ради міністрів Криму в порядку ст. 136 Конституції України.

Документ набирає чинності з моменту прийняття.

Разом з тим, як повідомив керівник кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крисько, точне число депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, які могли прийняти рішення про організацію референдуму в Криму і недовіру уряду, невідомо, оскільки в залі знаходилися тільки депутати без засобів зв'язку.

За даними члена президії кримського парламенту Енвера Абдураїмова, у депутатів при вході до парламенту озброєні люди відбирали всі засоби зв'язку. Сам Абдураїмов тому й вирішив не заходити в будівлю парламенту.

З тими парламентаріями, хто знаходиться в будівлі Верховної Ради Криму, неможливо зв'язатися. Також неможливо перевірити, чи були присутні фізично всі депутати в залі засідань парламенту при голосуванні, або використовувалися їхні електронні картки для голосування без їх участі.

Всього до складу Верховної Ради Криму входить 100 депутатів.

Похожие статьи:

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Новости ПолитикиАксенов перенес всекрымский референдум на 30 марта

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

Новости УкраиныЛуганские сепаратисты объявили результаты "референдума"

Новости УкраиныПроросійські організації в Донецьку збирають підписи за референдум «про долю Донбасу»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети