План Порошенка підтримав...Путін?

21 июня 2014
4124 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5094.jpg

У документі зазначено також, що Путін вітає намір Порошенко вжити низку конкретних кроків для досягнення мирного врегулювання.

Водночас президент РФ вважає, що запропонований план без практичних дій, спрямованих на початок переговорного процесу, не буде «життєздатним і реалістичним».

Путін назвав «неприпустимою» ситуацію, коли вже після наказу про припинення вогню в результаті триваючого протиборства з українського боку на територію Росії потрапляють і вибухають боєприпаси.

«Це завдає не тільки майнового збитку, а й наражає на небезпеку життя і здоров'я наших громадян», — йдеться в документі.

Глава російської держави підкреслив, що оголошений мирний план Порошенко «не повинен мати характер ультиматуму».

«Можливість, яка відкривається з припиненням бойових дій, має бути використана для початку конструктивних переговорів і досягнення політичних компромісів між протиборчими сторонами на сході України», — наполягає Путін.

Як відомо, у п'ятницю в районі пункту пропуску «Довжанський» відбулося бойове зіткнення українських підрозділів з групами терористів. Внаслідок цього постраждав російський митник.

20 червня президент Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на тиждень всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби. Ведення вогню припинено з 22-ї години 20 червня до 10 години 27 червня.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk