Початок нового життя

30 января 2014
2948 просмотров Голосов: 0 Автор:ASS
article3429.jpg

Влада країни слов'янської крові обіцяє народу спокій та безпеку, добре життя. Здавалося, що у всіх все їде як і планувалось. Всі хотіли жити як люди, що не шкодують про своє місце народження, але були й зрадники. Люди, які нічого не розуміли. Вони не бачать того, чого бачать люди, котрим дійсно потрібна незалежність країни.

Але, як і у інших країнах СНД, при владі у нас хапуни, котрі все гадають у кого ще можливо вкрасти гроші.

І коли влада зруйнувала надію на Євроінтеграцію, тоді люди зрозуміли — як що вони будуть сидіти по домівках, нічого не зміниться.

Та люди встали проти цих бандитів. Це був Євромайдан.

Саме там люди закохувались, боролись, вірили у те що губив президент. Все це відбувалось у серці країни, там були люди з різних міст: Харків, Львів, Тернопіль, Київ…

В одну ніч коли люди не чекали ні на що, на них напали беркутовці. Люди, такі ж самі як і ми, але вони б’ють тих, хто борються за них. В ту ніч постраждало близько 300 мітингувальників.

Люди стоять на майдані близько 2 місяців, та нічого не змінювалося. Люди йшли на ВР та там їх зі злими обіймами чекало військо беркута.

Саме на вулиці Грушевського почалась справжня революція.

Ніщо та ніколи так не зблизить людей, як година на передовій. Година на передовій — і ти забудеш усі перемови, кругли столи, жування шмарклів, пафос зі сцени, вбогі спроби загасити вогонь, який палає не тільки навколо, який палає у серці.

22 січня на Грушевського загинуло 5 чоловік, одному з них було 20 років. Снайпера стріляли в людей та вбивали, а вони були героями. Вони душу і тіло поклали за нашу свободу. Героям слава!!!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk