Президент може не підписати деякі з прийнятих Радою спірних законів - експерт

17 января 2014
3292 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3011.jpg

«Незважаючи на те, що була інформація про те, що всі закони підписані, наскільки мені відомо, ці закони ще лежить на столі» , - повідомив Бондаренко на прес-конференції в п'ятницю. На його думку, кожен з прийнятих напередодні законів перед прийняттям мав би пройти громадську експертизу та обговорення.

«Я ризикну припустити, що деякі закони можуть бути не підписані, і хотілося б у це вірити», - додав експерт. Бондаренко також висловив стурбованість тим, що нові закони можуть викликати істотний резонанс у суспільстві.

Парламент у четвер, крім держбюджету на 2014 рік, прийняв низку резонансних документів, зокрема, закон, який дозволяє проводити заочне кримінальне провадження; закон, що забороняє застосування маскування учасниками масових акцій; закон, згідно з яким для покупки SIM-карти українці повинні будуть укладати відповідний договір з оператором. Також депутати проголосували за персоніфіковані квитки на футбольні матчі, вирішили ввести кримінальну відповідальність за заперечення злочинів фашизму і за наклеп. Рада також змінила процедуру притягнення депутатів до кримінальної відповідальності.

Голосування за ці закони проходило без обговорення і шляхом підняття рук у зв'язку з тим, що опозиція перешкоджала нормальній роботі парламенту. Опозиційні політики вважають таке голосування нелегітимним, а закони такими, що порушують права і свободи в Україні.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk