Рада планує затвердити прем'єра, основні кандидатури - Тимошенко, Яценюк і Порошенко

23 февраля 2014
3296 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3914.jpg

Віце-спікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський відкрив пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєструвалося 315 народних депутатів. Після, віце-спікер відразу оголосив перерву до 11:00.

Верховна Рада у неділю, 23 лютого, до обіду буде працювати над створенням коаліції, а після, можливе обговорення кандидатури на пост прем'єр-міністра, повідомив народний депутат України Микола Томенко («Батьківщина»).

— Голова Верховної Ради Турчинов, який сьогодні виконує обов'язки президента, просить прем'єр-міністра. Але потрібно сьогодні, вочевидь, до обіду, присвятити роботі по формуванню коаліції, — сказав він.

Політик зазначив, що однією зі складностей для формування коаліції є те, що депутати від фракцій «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» не хочуть формувати коаліцію з «Партією регіонів», в яку на сьогоднішній день входять такі депутати, як Вадим Колесніченко та Олег Царьов.

Також Томенко вважає, що позафракційні депутати, які з'явилися в парламенті, повинні створити або свою фракцію, або вступити вже в існуючі фракції.

Тим не менш, він не виключив формат коаліції з «Партією регіонів» у випадку, якщо з неї вийдуть одіозні нардепи.

Крім того, за словами Томенка, в Раді обговорюється три основні кандидатури на пост прем'єр-міністра України: екс-прем'єр Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк і позафракційний народний депутат Петро Порошенко.

— На сьогоднішній день кандидатур багато, основні з них три — Тимошенко, Яценюк, Порошенко. Обговорювалася кандидатура Тігіпка (заступник лідера фракції «Партії регіонів»), але після того, як він не з'явився на нічне засідання парламенту, він втратив свої можливості, — сказав він.

Також, народний депутат фракції «Партії регіонів» Юрій Мірошниченко допустив, що:

— Депутати фракції «Партії регіонів» не голосуватимуть за кандидатуру Тимошенко на посаду прем'єра. Звичайно, багато що залежатиме від того, чи увійде «Партія регіонів» у коаліцію.

Відзначимо, що для вирішення питання про уряд, згідно вступившої в дію з сьогодні, 23 лютого, відновленої Конституції-2004 року, необхідно сформувати коаліцію депутатських фракцій.

Похожие статьи:

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети