Резолюція Евромайдана Донецька

29 декабря 2013
6063 просмотра Голосов: 0 Автор:Oleg
article2505.jpg

Місцеві діячі трьох опозиційних політичних партій (УДАР, Батьківщина, Свобода), не повідомивши громадський актив Євромайдану, заявили в пресі про створення об’єднання ВО «Майдан». За два дні до даної події, представників цих політичних об’єднань, на черговому засіданні Штабу національного спротиву, було попереджено про обов’язковість повідомлення громадськості у разі створення місцевої організації всеукраїнського об’єднання «Майдан». Але громадський актив Євромайдану м.Донецька, а також громадянське суспільство було повністю проігнороване. Більше того, жодних об’яв щодо новоутворення на Донецькому Євромайдані не пролунало. Дане явище є неприйнятним для нас, адже для перемоги ідей Євромайдану та створення якісного демократичного руху має відбуватися постійний та якісний діалог політичного та громадського сектору. Виходячи з цього, ми вимагаємо від лідерів політичних партій області:

1. Визнати свою помилку і анулювати своє рішення і заявити про це рішення в пресі.

2. Сісти за один стіл з громадським активом Євромайдана м.Донецька і переформатування ВО «Майдан» у об’єднання з паритетним залученням активних політичних і громадських представників Донецького Євромайдану. 3. Вимагаєм дотримуватись прозорої роботи об’єднання ВО «Майдан», що включає завчасне анонсування зборів перед громадськістю та висвітлення рішень на Донецькому Євромайдані.

4. Якщо резолюція Євромайдану м. Донецька буде проігнорована політичними партіями (УДАР, Батьківщина, Свобода), громадський актив Євромайдана м.Донецька залишає за собою право самостійно, без політичних партій, створити Донецьку обласну громадську організацію «Народне об’єднання Майдан».

26.12.2013 року. Громадський актив Євромайдану м.Донецьк

Похожие статьи:

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk