СБУ залучає Міноборони до "антитерористичної операції"

19 февраля 2014
4479 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article3835.jpg

До проведення антитерористичної операції СБУ хоче залучити Збройні сили України. Опозиція заявляє про план зачищення Майдану Незалежності о 18 годині.

Служба безпеки України оприлюднила заяву про проведення антитерористичної операції на території всієї держави. Натомість Штаб національного спротиву повідомив, що влада планує почати зачистку Майдану о 18.00.

Свої дії СБУ пояснює тим, що в країні наростає ескалація силового протистояння та масове застосування зброї «екстремістсько налаштованими угрупуваннями».

«В багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, та склади з боєприпасами» — йдеться в заяви голови СБУ.

Заданими СБУ, за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв опинилися в руках злочинців.

«Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти!», — стверджують в СБУ.

За твердженням СБУ, радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців, а тому СБУ та Антитерористичний центром України ухвалили рішення проводити на території України антитерористичну операцію.

У відомстві наголошують, що до цієї роботи залучені СБУ, МВС, Міністерство оборони, Прикордонна служба та центральні і місцеві органи влади.

«З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону», — повідомив Голова СБУ Олександр Якименко.

Новий штурм?

19 лютого на 18.00 влада готує повторний силовий штурм Майдану", — повідомили у Штабі національного спротиву зі своїх джерел.

За даними Штабу, зараз силовиків приводять у повну бойову готовність, видають спеціальну амуніцію та боєприпаси.

«Прохання до всіх киян, які хочуть захистити столицю та свою країну від кримінальної окупації, збиратися на Майдані, щоб разом відбити атаку та „зачистку“ мирного протесту. Ми маємо гуртуватися та діяти спільно, щоб перемогти », — йдеться у заяві Штабу національного спротиву.

Київська міська державна адміністрація пояснила продовження блокування роботи метрополітену 19 лютого проведенням антитерористичної операції.

18 лютого о 20.00 спецпідрозділі міліції розпочали штурм Майдану Незалежності, який тривав усю ніч. Повідомляється про щонайменше 26 загиблих.

Похожие статьи:

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

ОбществоНе допустимо створення "ПНР" на території Івано-Франківщини

ПроисшествияЛуганські прикордонники затримали "командира" із Росії

ПроисшествияВ Донецке террористы штурмуют санаторий с внутренними войсками

Происшествия"Важливе рішення" Порошенка: чого чекати терористам?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk