Штурм Євромайдану: хронологія нічних подій

11 декабря 2013
4703 просмотра Голосов: Автор:
article1861.jpg

 5:13 "Беркут" відтіснили від київської мерії. Кияни продовжують з'їжджатися в центр міста.


5:11 У Будинку профспілок пускають газ. "Беркут" знову намагається силою заволодіти будівлею.

5:07 На Майдані вже близько 20-25 тисяч осіб.

5:00 Весь Майдан разом з Русланою співає Гімн України.

4:55 Під Будинком профспілок (прямо під величезним екраном) щільна колона силовиків видавлює активістів. Мітингувальники їм кричать: "Ідіть додому!".

4:51 Зі сцени Евромайдана повідомили про незаконність виконання судових рішень вночі, що робить дії "Беркута" нелегальними.

4:43 "Беркут" намагається штурмувати Будинок профспілок, видно незначне задимлення, однак барикади евромайдановцев стоять.

4:41 Руслана повідомила, що для підтримки Евромайдана байкери їдуть.

4:28 Нардеп Андрій Парубій заявив, що Євромайдан взяв "у полон" близько 20 беркутівців, яких мирно перепровадили в район дислокації їхніх колег.

4 35 Більше людей підтягується на Майдан в Київ. Щойно зі сцени виступав Святослав Вакарчук та подякував мітингувальникам, - "Я дякую за цю підтримку. За те, що ми разом". Фома з Мандрів звернувся до ВВсників думати головою та ставати на бік людей, як це зробили нещодавно в Тайланді,

4 15 Євромайданівці відтіснили "Беркут". Правоохоронці на деякий час припинили усі активні дії і почали відступати

4 05 "Беркутівці" періодично змінюють одне одного. Лікарі на ношах понесли чоловіка. Правоохоронці відтісняють мітингувальників. Беркут клином входить у ряди мітингувальників, але людей дуже багато. В натовпі помічений Віталій Кличко

3 50 Мітингувальників кількістно більше. Правоохоронці змішалися з мітингувальниками. Люди скандують "Майдан не здамо". Комунальники вивозять огорожі та далі пиляють бензопилами барикади.

3.27  Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко прибув у табір опозиції на Майдан Незалежності в Києві і зі сцени заявляє про необхідність відставки Кабміну і президента України Віктора Януковича.

"Після цього я впевнений, що нам треба вимагати не тільки відставки уряду, а й президента", - сказав він, виступаючи на сцені Майдану вночі, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".
 
3.26  "Беркут" штурмує барикаду на вулиці Інститутській. Зі сторони "Беркутівців" підійшли комунальники та розпилюють барикад та відвозять їх.

На передньому краю барикади відбуваються сутички. Медики виносять на ношах потерпілого.

3.10 Дуже велика тиснява зі сторони Інститутської. Пустили газ.

3 09 Зі сцени виступає Інна Богословська. Закликала Харків не жити більше під Допами та Гєпами. "Перестоїм ми їх чи ні?" - запитала вона в натовпу

3:00 правоохоронці припинили наступ на позиції мітингувальників на Майдані Незалежності в центрі Києва.

У сутичках з "Беркутом" вже постраждали ряд народних депутатів.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
 
 
 
Поки відомо, що побиті "свободівець" Андрій Іллєнко та Андрій Пишний ("Батьківщина")". Також повідомляється, що є затримані серед протестуючих.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", правоохоронці припинили просування в центр табору мітингувальників.

Разом з тим, на центральній площі країни кількість людей значно збільшилася. На початок штурму, за оцінками кореспондента, мітингувальників було близько 3 тис.

2 54 На Євромайдані співають "Без" Бою Океану Ельзи. Руслана закликає захищати свої права.  Руслана в перервах між піснями закликає людей скандувати "Майдан".

2 45 Зі сторони КМДА підішла міліція. Людей оточили з усіх сторін людей з усіх боків.

2:39  Зі сцени священники читають молитви. Силовики прорвалися на Майдан. Сутичок поки немає.  У наметовому містечку опозиції на Майдані Незалежності загорівся намет. По периметру на Майдані вимкнули світло

2:28 Мітингувальники скандують "Завтра - мільйон".

2:26 Починається штурм барикади на Інститутській - під Жовтневим палацом.

2:25 "Беркутівці" намагаються зачепити трос за барикади та відтягнути їх. Нардепи та мітингувальники не дають.

Бійці внутрішніх військ впритул підійшли до барикади на вул.інститутській в центрі Києва, повідомляє "Громадське ТБ".

Правоохоронці відтіснили мітингувальників з одного боку барикади, і працівники комунальних служб почали демонтаж конструкції.

З іншого боку барикади, між міліцією і впритул до конструкції вишикувалися близько сотні мітингувальників. Вони намагаються своїми тілами не пропустити правоохоронців до барикади.

Зі сцени закликають: "ми не атакуємо, а захищаємо".

2:16 Почали дзвонити дзвони Михайлівського собору, як під час небезпеки у Середньовіччі.

2:15 поновилася атака "Беркуту" на Інститутській.

2:09 "Беркут" з двох боків оточив барикаду з боку Інститутської.

2:08 Руслана разом з депутатами співає гімн зі сцени. Перед сценою близько 500 жінок.

2:07 Парубій зі сцени попросив, щоб медик підійшов до сцени, оскільки там є людина, яка потребує негайної допомоги.Він також сказав, що барикада зі сторони Бессарабської площі досі стоїть.

2:05 Комунальники зачищають барикади на розі Інститутської та Хрещатику.

02:04 saken aymurzaev через твіттер: Киевсовет готовится к штурму.

1:54 Зі сцени Руслана закликає мітингувальників, що знаходяться з боку Інститутської, віддати "Беркуту" їхні щити.

"Якщо "Беркут" має робити перший крок, хай вони роблять", - сказала співачка. Вона закликає мітингувальників зберігати спокій.

1:45 Біля Будинку профспілок комунальники розбирають барикади та намети, проносячи це все крізь лінію силовиків.

1:35 Біля ЦУМу вантажний автомобіль, в який завантажують частини барикад. Техніка відгороджена щільним рядом внутрішніх військ.Сама барикада оточена з усіх боків представниками внутрішніх військ.Протестувальників в середині табору немає, тож ніхто не чинить опору.

1:33 Силиловики збирають прорвати барикаду зі сторони Михайлівської. Про це повідомив депутат Андрій Шевченко, присутній на місці. "Основна частина сил зараз скупчена там. Яценюк, Турчинов намагаються стримати міліцію. Їх (силовиків) просто тьма", - сказав Шевченко.

1:25 На сходах КМДА зібралося близько 200 людей. На площі перед міськрадою скопичилося близько 100 осіб, які оточили міліцію. Судовий виконавець Лариса Сабодаш зачитує ухвалу Печерського райсуду про вжиття заходів у справі щодо блокування тротуарів, доріг, шляхом розміщення на них різних предметів.

Після зачитання ухвали вона в оточенні близько 10 міліціонерів пішла в бік Майдану Незалежності.

1:02 Беркут почав ламати барикади на вулиці Інститутській, повідомляють Українській правді очевидці.

Величезна кількість  Беркуту рухається від Оперного театру в бік Київради.

Люди співають гімн, кричать "Міліція з народом" та "Разом і до кінця". Окрім того, мітингувальники кидають в силовиків сніг і ллють воду.

Руслана просить хлопців не робити штурму та не виконувати злочинних наказів.

Натовп скандує "не виконуйте наказ!"
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_shturm-evromajdanu-hronologiya-nichnih-podij/531164">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk