Тягнибок: Влада хоче війни, й вона її отримає

16 декабря 2013
2859 просмотров Голосов: Автор:
article1996.jpg

 Лідер "Свободи" Олег Тягнибок вважає, що влада не має наміру вирішувати політичну кризу мирним шляхом, про що свідчить фальсифікація виборів на п’яти округах.

Про це він заявив, виступаючи на мітингу на майдані Незалежності в понеділок.

"Ми не визнаємо цих виборів і розуміємо, що влада не має наміру мирно врегулювати цей процес, а всі круглі столи - це фікція", - сказав він.

"Влада хоче війни, й вона її отримає, але вона її не виграє", - наголосив Тягнибок.

Крім того, він переконаний, що якщо Віктор Янукович під час свого візиту до Росії підпише якісь важливі документи, що суперечать волі українського народу, то це стане останньою краплею, яка переповнить чашу терпіння.

"Я хочу вас налаштувати на дуже серйозну боротьбу", - сказав політик.

Про фальсифікацію виборів у п’яти мажоритарних округах, що відбулися в неділю, і має намір вимагати порушення відповідного кримінального провадження, повідомляється на сайті "Батьківщини" в понеділок.

"Ми вимагатимемо порушення кримінального провадження, тому що вибори сфальсифіковані. Те, що сталося вночі на виборчих дільницях, - свавілля, підробка. І так вони хочуть проводити президентські вибори", - заявив голова політради ВО "Батьківщина" та парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

За його словами, "влада пішла на наступний етап загострення". Яценюк також наголосив, що ці вибори потрібно відстояти: "Ми вимагатимемо і від ЦВК, і від Генпрокуратури дій".

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk