У Раді не створюватимуть комісію з напрацювання змін до Конституції - Рибак

6 февраля 2014
3681 просмотр Голосов: 0 Автор:
article3625.jpg

«Керівники фракцій погодилися не голосувати і не створювати тимчасову слідчу комісію, тому що опозиція, лідери фракцій, не дають своїх представників у цю комісію, і керівники фракцій наполягають на тому, що ми самі здатні підготувати відповідні зміни», - заявив Рибак.

Нагадаємо, опозиція одним із шляхів виходу з політичної кризи в Україні називає повернення до Конституції 2004 року, яка передбачає парламентсько-президентську форму правління.

Разом з тим, у Партії регіонів вважають, що механічне повернення до Конституції 2004 року неможливе. Депутати від партії влади відзначають необхідність створення в парламенті тимчасової спеціальної комісії, яка до 1 березня поточного року повинна напрацювати зміни до Основного закону. Після чого новий текст документа має бути затверджений на всеукраїнському референдумі.

Перший заступник голови адміністрації президента України Андрій Портнов не бачить правових можливостей реалізації конституційної реформи запропонованим опозицією способом - прийняттям акту в парламенті.

Керівник ГУ з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації президента, секретар конституційної асамблеї Марія Ставнійчук на прес-конференції 3 лютого висловила думку, що "одномоментне повернення до конституції 2004 року, на моє глибоке переконання, відродить новий виток політичної конфронтації. Навіть якщо ми в конституційний спосіб знову повернемося до цієї конституції це буде криза і конфлікт".

Раніше політолог Дмитро Видрін в ексклюзивному коментарі Корреспондент.net відкинув можливість консолідованого голосування за акт про повернення до Конституції-2004 на черговій сесії ВР.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЄфремов закликав опозицію "забути образи" і разом виробити стратегію виходу із кризи

Новости Политики​Вице-премьер РФ предлагает госсекретарю США провести встречу с Веркой Сердючкой

Новости ПолитикиВерховная Рада: драки, оружие и дебаты

Новости УкраиныРибака просять проконтролювати ситуацію у Верховній Раді Криму

Новости УкраиныВведення НС в Україні на позачерговій сесії Ради не розглядатиметься - Рибак

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk